Mata z namiocikiem wieloryb 11393 OU - Opis produktu

Życzymy spędzania miłych chwil na macie z namiocikiem wieloryb o urzekającym kształcie największego morskiego stworzenia. Ta mata gimnastyczna doskonale nadaje się do zabawy w pomieszczeniach, ale będzie wprost idealna do przebywania maluszka na świeżym powietrzu dzięki materiałom odpornym na promieniowanie UV i wodę!
Specjalna konstrukcja maty zabezpiecza ją w czasie wietrznych dni w parku lub na plaży. Sama mata jest obciążona specjalnymi koralikami w różnych miejscach blisko brzegów, które dodatkowo zwiększają stymulację dotykową dziecka. Natomiast baldachim, pomimo, iż jest wykonany z cienkiego materiału posiada na spodzie element napinający do przypięcia do maty, cięższy niż w standardowych produktach tego typu. Dodatkowo jego dolna część jest wykonana z siateczki, dzięki czemu zapewnia komfort i wietrzenie w środku namiociku.
Zabawny wieloryb i kolorowe motywy morskie pobudzą wyobraźnię dziecka, a wielofunkcyjne zabawki zapewnią wiele godzin rozrywki. Dołączone zabawki są wielofunkcyjne i mogą być zawieszone u góry maty lub zdjęte, aby dziecko mogło bawić się nimi leżąc na brzuszku. Można je wykorzystać przypinając w dowolnym miejscu dzięki wygodnym zaczepom w kształcie kółeczek. W komplecie znajduje się 5 zawieszek:
- przeźroczysta grzechotka z koralikami,
- czerwony homar z kółeczkami do przesuwania,
- elastyczny gryzak rybka,
- materiałowa rybka błazenek z dźwięczną grzechotką,
- materiałowa, szeleszcząca muszelka.
Ogon zainstalowany na końcu maty powoduje, że całość wygląda jak prawdziwy wieloryb! Ale jest on odpinany i może stać się poduszką wspierającą malucha podczas zabawy na brzuszku lub siedząc.
Mata jest łatwa w obsłudze dzięki prostemu i wygodnemu składaniu oraz poręcznej torbie do przechowywania. Jeśli mata się ubrudzi, wystarczy wyjąć dołączone akcesoria i uprać w prace.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary maty: ok.43x109x122cm.
Wymiary opakowania: 63x53x7cm.
Produkt przeznaczony dla dzieci od dnia narodzin.
Numer katalogowy: 11393
Zabawki - Numer handlowy: 66435

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Mata z namiocikiem wieloryb 11393 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Mata z namiocikiem wieloryb 11393 OU możesz kupić za 149.00 zł. Cena Mata z namiocikiem wieloryb 11393 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 149.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Mata z namiocikiem wieloryb 11393 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Mata z namiocikiem wieloryb 11393 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Mata z namiocikiem wieloryb 11393 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Mata z namiocikiem wieloryb 11393 OU?
Mata z namiocikiem wieloryb o urzekającym kształcie największego morskiego stworzenia. Ta mata gimnastyczna doskonale nadaje się do zabawy w pomieszczeniach, ale będzie wprost idealna do przebywania maluszka na świeżym powietrzu dzięki materiałom odpornym na promieniowanie UV i wodę! W komplecie 5 zabawek.
Leżaczki - Numer handlowy: 66Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator