Gryzak terkoczący kwiatuszek 10227 - Opis produktu

Ten gryzak będzie idealnym towarzyszem dla Twojej ząbkującej córeczki. Ma wygląd kwiatuszka, na którego łodyżce usiadła słodka biedronka.
Jej kształt jest dopasowany do małych rączek, dlatego jest wygodna do chwytania i trzymania. Trzymając biedronkę jedną rączką, drugą można przekręcić listki lub kwiatek, które wydadzą zabawny terkoczący dźwięk.
Fioletowy kwiatuszek z przeźroczystą, obrotową kulą można zakręcić, aby obserwować obracającego się w środku kolorowego motylka.
Zielone listki wykonane zostały z elastycznego materiału o zróżnicowanej strukturze, które złagodzą ból podczas ząbkowania.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 miesiąca życia.
Wielkość zabawki ok. 18cm
Numer katalogowy: 10227

Zabawki - numer handlowy: 66360

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gryzak terkoczący kwiatuszek 10227?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gryzak terkoczący kwiatuszek 10227 możesz kupić za 19.00 zł. Cena Gryzak terkoczący kwiatuszek 10227 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 19.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gryzak terkoczący kwiatuszek 10227?
Najniższy koszt przesyłki dla Gryzak terkoczący kwiatuszek 10227 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gryzak terkoczący kwiatuszek 10227 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gryzak terkoczący kwiatuszek 10227?
Ten gryzak będzie idealnym towarzyszem dla Twojej ząbkującej córeczki. Ma wygląd kwiatuszka, na którego łodyżce usiadła słodka biedronka. Obrotowa kula z motylkiem, elastyczny gryzak i terkoczące elementy stanowią dodatkowe atuty tej zabawki.
Zabawki - Numer handlowy: 66360Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator