Piesek z metkami przytulanka z pozytywką 11152 - Opis produktu

Piesek z metkami przytulanka zapewni wiele chwil radości dzięki temu, że ma pozytywkę. Jest mięciutki i stworzony do przytulania - idealny pierwszy przyjaciel dla Twojego dziecka! Ma śliczną mordkę z haftowanymi oczkami i buźką. Dodatkową atrakcją jest pozytywka którą uruchamia się poprzez pociągnięcie łapek. Na głowie posiada pętelkę dzięki, której pieska można wszędzie zabrać ze sobą lub zawiesić w łóżeczku lub w dowolnym miejscu podczas podróży. Oprócz przyjemnych w dotyku materiałów wysokiej jakości piesek ma wiele kolorowych satynowych wstążeczek - metek Taggies, które zaciekawią i zachęcą do odkryć Twoje dziecko.
Ogólnie wiadomo, że najmłodsze dzieci czują się spokojne, bezpieczne i radosne dotykając oraz przytulając się do mamy lub ulubionej zabawki. Małe, satynowe wstążeczki Taggies zaciekawiają dziecko zachęcając do głaskania oraz poznawania kolorów, wzorów i struktur. Dzieci wprost uwielbiają je dotykać! Bawiąc się, maluchy badają je poprzez wkładanie i wyjmowanie paluszków do środka zawiniętej wstążeczki stymulując w ten sposób koordynację wzrokowo-ruchową. Dzieci także dokładnie się im przyglądają analizując proste graficzne rysunki i przytulają je, ponieważ działają one na ich wyobraźnię. Wykonując te czynności maluchy uspokajają się i czują się bezpiecznie.
Zawieszka może stanowić miły podarunek. Na przypiętej papierowej metce, jest specjalne miejsce do napisania kilku słów dla obdarowywanej osoby.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.
Wielkość zabawki: ok. 30x23x9cm
Numer katalogowy: 11152

Zabawki - Numer handlowy: 66442

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Piesek z metkami przytulanka z pozytywką 11152?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Piesek z metkami przytulanka z pozytywką 11152 możesz kupić za 69.00 zł. Cena Piesek z metkami przytulanka z pozytywką 11152 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 69.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Piesek z metkami przytulanka z pozytywką 11152?
Najniższy koszt przesyłki dla Piesek z metkami przytulanka z pozytywką 11152 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Piesek z metkami przytulanka z pozytywką 11152 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Piesek z metkami przytulanka z pozytywką 11152?
Piesek z metkami to idealna pierwsza przytulanka. Zapewni wiele chwil radości dzięki temu, że ma pozytywkę. Jest mięciutki i stworzony do kochania jako pierwszy przyjaciel dla Twojego dziecka!
Leżaczki - Numer handlowy: 66442Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator