Siedzisko 2w1 zielone 11574 - Opis produktu

Siedzisko 2w1 inGenuity to wyjątkowy produkt, jest wytrzymały jak krzesełko, a jednocześnie można z nim wygodnie podróżować. Główną funkcją produktu jest zapewnienie wsparcia siedzącemu dziecku. Dla malucha pozycja siedząca oznacza nowe możliwości:
- inne spojrzenie na świat - dzięki nowej perspektywie,
- możliwość przyłączenia się do towarzystwa przy stole np. podczas obiadu,
- a także większe zaangażowanie w zabawę.
Siedzisko 2w1 zajmuje niewiele miejsca i zostało zaprojektowane do użytkowania w 2 pozycjach: jako baza do siedzienia na podłodze lub też dzięki pasom w prosty sposób można je zamontować do stabilnego krzesła. Dzięki temu stało się idealnym miejscem zarówno do zabawy, obiadu i w podróży.
Bezpieczeństwo dziecku zapewniają 3-punktowe pasy bezpieczeństwa oraz specjalna uprząż do mocowania siedziska na krześle.
Atutem produktu jest specjalna tacka, podobnie jak w standardowych krzesełkach do karmienia używana jako stolik dla malucha. Co ważne, tacę można schować w podstawie siedziska, kiedy nie jest używana. Już nie trzeba martwić się o to, że gdzieś się zgubi! Ma swoje stałe miejsce przechowywania i nie stanowi drugiego elementu, którego ciągle trzeba szukać albo nie ma gdzie go położyć po skończeniu użytkowania. Nie musisz pamiętać o tym, że siedzisko składa się z elementów dzięki kompaktowej budowie. Można je również łatwo zdemontować i przechowywać, ponieważ po złożeniu nie zajmie wiele miejsca.
Podzielone siedzisko sprawia, że po demontażu górnej części otrzymamy niskie siedzonko, wygodniejsze dla starszych dzieci. Dodatkowa, kolorowa wkładka z pianki jest miękka i wygodna dla najmłodszych dzieci i stanowi dla nich wspaniałą amortyzację. Gdy dziecko będzie większe można ją zdemontować, zapewniając większy komfort użytkowania dla starszego dziecka. W ten sposób siedzisko rośnie wraz z dzieckiem i posłuży mu przez długi czas, aż do czasu kiedy osiągnie ono wagę około 22 kg.
Zaleca się użytkowanie od momentu kiedy dziecko siada samodzielnie.

Cechy produktu:
- łatwa w przechowywaniu tacka do karmienia z wygodnym uchwytem na kubek oraz możliwością mycia w zmywarce,
- specjalna uprząż w formie pasów do łatwego przypięcia siedziska do krzesła w domu lub w podróży,
- 3-punktowe pasy bezpieczeństwa chroniące dziecko wewnątrz siedziska,
- lekka konstrukcja jest wygodna do przenoszenia,
- z tyłu znajduje się wnęka do chwytania ułatwiająca wygodne przenoszenie siedziska jedną ręką,
- antypoślizgowe nóżki,
- produkt łatwy do utrzymania w czystości.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Kolor: zielone.
Wymiary produktu:
Z kolorową wkładką: 38,1cm x 34,3cm x 29,1cm
Bez kolorowej wkładki: 38,1cm x 34,3cm x 26cm
Wymiary opakowania: ok. 43,2cm x 34,5cm x 29,9cm
Produkt przeznaczony dla dzieci, które potrafią samodzielnie usiąść do 15kg, orientacyjny czas użytkowania: od 6 m-ca do 3 lat.
Minimalne wymiary krzesła, na którym można bezpiecznie zainstalować krzesełko: oparcie: 25cm+, głębokość: 39cm+, szerokość: 43cm+.
Numer katalogowy: 11574
Huśtawka - Numer handlowy: 66453/3

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Siedzisko 2w1 zielone 11574?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Siedzisko 2w1 zielone 11574 możesz kupić za 182.00 zł. Cena Siedzisko 2w1 zielone 11574 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 182.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Siedzisko 2w1 zielone 11574?
Najniższy koszt przesyłki dla Siedzisko 2w1 zielone 11574 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Siedzisko 2w1 zielone 11574 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Siedzisko 2w1 zielone 11574?
Siedzisko 2w1 to wyjątkowy produkt. Zajmuje niewiele miejsca i zostało zaprojektowane do użytkowania w 2 pozycjach: jako baza do siedzienia na podłodze lub też dzięki pasom w prosty sposób można je zamontować do stabilnego krzesła. Dzięki temu stało się idealnym miejscem zarówno do zabawy, obiadu i w podróży.
Leżaczki - Numer handlowy: 66453/3Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator