Gitara malucha 11284 - Opis produktu

Twój mały gwiazdor rocka pokocha tę gitarę malucha pełną światełek i muzyki w rockowym brzmieniu. Będzie się świetnie bawić, a jednocześnie rozwijać zdolności manualne i talent muzyczny. Zabawka muzyczna uwrażliwia, rozwija słuch i poczucie rytmu oraz uczy zróżnicowania dźwięków, rytmów i melodii.
Obrotowa, przeźroczysta kula wydaje ekscytujące dźwięki podczas kręcenia. Obrazek wiruje zapewniając dodatkowe wizualne atrakcje do obserwacji. Potrząśnij, aby usłyszeć grzechotanie barwnych koralików. Porozmawiaj z dzieckiem na temat kolorów i muzyki. Wszystkie zmysły malucha z pewnością zaangażują duże kolorowe przyciski, które odtwarzają 6 melodii i uruchamiają migoczące światła na główce gitary. Dzięki niej dziecko zapozna się z zasadą przyczyna-skutek. Pokaż dziecku, które przyciski naciskać, aby zagrała muzyka. Przełącznik regulacji głośności pozwala kontrolować stopień głośności muzyki. Różnorodność dźwięków i kontrastujące kolory angażują uwagę maleństwa i zapewniają świetną zabawę.
Dzięki odpowiednim rozmiarom gitara jest doskonała jako pierwszy instrument dla najmłodszych dzieci. Chcesz zabrać ją ze sobą? Wykorzystaj łatwą do uchwycenia rączkę do noszenia.

Funkcje produktu:
- kolorowe koraliki grzechoczą, gdy dziecko potrząsa zabawką,
- 6 melodii, aby rozkoszować się wesołą muzyką,
- obserwacja świateł migających w rytm muzyki,
- 3 barwne i łatwe do naciśnięcia przyciski,
- dwustopniowa regulacja głośności,
- wygodny do przenoszenia uchwyt.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary produktu: ok.4,6x14,7x25,4cm
Produkt wymaga 3 baterii AA, dołączone do zestawu baterie testowe.
Produkt przeznaczony dla dzieci od 3 miesiąca życia.
Nr katalogowy: 11284

Zabawki - Numer handlowy: 66444

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator