OBALL Twister 10731 OU - Opis produktu

Niezwykły Oball Twister - klikaj, obracaj w różnych kierunkach, potrząsaj i grzechocz! To grzechotka inna niż wszystkie, które widziałeś wcześniej, ale nie tylko... każda kolorowa kulka obraca się w obu kierunkach zabawnie terkocząc i tworząc długą linkę z reakcją łańcuchową zabawy, aby odkryć przyczynę i skutek! Twoje dziecko będzie spędzać dużo czasu odkrywając nowe sposoby, w jakich może manewrować tą zabawką, aby wydobywać z niej różne dźwięki, jednocześnie ćwicząc zręczność i umiejętności manipulacyjne. Unikalny design Oball ułatwia chwytanie malutkich rąk, a także posłużyć jako gryzak.
 
Funkcje produktu:
- potrząśnij, aby usłyszeć dźwięki grzechotki,
- obracaj i skręcaj, aby usłyszeć zabawne terkotanie,
- konstrukcja Oball ułatwia chwytanie i trzymanie,
- piękne i zdecydowane kolory przyciągają wzrok dziecka.
 
Oball to marka zabawek inspirująca do ekscytującej, aktywnej zabawy dziś i jutro! W 2001 roku David i Suzanne Silverglate założyli firmę w celu tworzenia wysokiej jakości zabawek dla najmłodszych dzieci o ciekawym design’ie, ale jednocześnie wytrzymałych i lekkich, którymi dziecko będzie się bawić przez długi czas. Seria Oball wyprodukowana została z wykorzystaniem najnowszych technologii, mających zastosowanie m.in. w medycynie, na przykład w konstruowaniu sztucznych zastawek sercowych. Dzięki użyciu specjalnego, odpornego na odkształcanie tworzywa i unikatowej konstrukcji, zabawka zawsze wraca do swojego pierwotnego kształtu. Oktagonalna struktura konstrukcji piłki oraz duże otwory to charakterystyczne cechy tego produktu. Produkt pozbawiony jest PCV i lateksu dzięki czemu może być używany w bezpieczny sposób już przez niemowlaki jako gryzak lub grzechotka. Trwała, solidna i godna polecenia piłka Oball to zabawka dla każdego!
Produkty zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić innowacyjne, dotykowe i długotrwałe możliwości zabawy. Jeśli tylko wypróbujesz jeden z flagowych produktów Oball, przekonasz się dlaczego projekty Oball były nagradzane i utrzymywały popularność rok po roku. Kiedy weźmiesz w swoje ręce jedną z zabawek zrozumiesz dlaczego tak się podobają. Zabawki Oball oferują nowe przygody podczas aktywnej zabawy!

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary produktu: max. długość ok.19cm, średnica kulki ok.5,5cm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 do 36 miesiąca życia.

Nr katalogowy: 10731

Zabawki - Numer handlowy: OB10731

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator