OBALL Twister 10731 OU - Opis produktu

Niezwykły Oball Twister - klikaj, obracaj w różnych kierunkach, potrząsaj i grzechocz! To grzechotka inna niż wszystkie, które widziałeś wcześniej, ale nie tylko... każda kolorowa kulka obraca się w obu kierunkach zabawnie terkocząc i tworząc długą linkę z reakcją łańcuchową zabawy, aby odkryć przyczynę i skutek! Twoje dziecko będzie spędzać dużo czasu odkrywając nowe sposoby, w jakich może manewrować tą zabawką, aby wydobywać z niej różne dźwięki, jednocześnie ćwicząc zręczność i umiejętności manipulacyjne. Unikalny design Oball ułatwia chwytanie malutkich rąk, a także posłużyć jako gryzak.
 
Funkcje produktu:
- potrząśnij, aby usłyszeć dźwięki grzechotki,
- obracaj i skręcaj, aby usłyszeć zabawne terkotanie,
- konstrukcja Oball ułatwia chwytanie i trzymanie,
- piękne i zdecydowane kolory przyciągają wzrok dziecka.
 
Oball to marka zabawek inspirująca do ekscytującej, aktywnej zabawy dziś i jutro! W 2001 roku David i Suzanne Silverglate założyli firmę w celu tworzenia wysokiej jakości zabawek dla najmłodszych dzieci o ciekawym design’ie, ale jednocześnie wytrzymałych i lekkich, którymi dziecko będzie się bawić przez długi czas. Seria Oball wyprodukowana została z wykorzystaniem najnowszych technologii, mających zastosowanie m.in. w medycynie, na przykład w konstruowaniu sztucznych zastawek sercowych. Dzięki użyciu specjalnego, odpornego na odkształcanie tworzywa i unikatowej konstrukcji, zabawka zawsze wraca do swojego pierwotnego kształtu. Oktagonalna struktura konstrukcji piłki oraz duże otwory to charakterystyczne cechy tego produktu. Produkt pozbawiony jest PCV i lateksu dzięki czemu może być używany w bezpieczny sposób już przez niemowlaki jako gryzak lub grzechotka. Trwała, solidna i godna polecenia piłka Oball to zabawka dla każdego!
Produkty zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić innowacyjne, dotykowe i długotrwałe możliwości zabawy. Jeśli tylko wypróbujesz jeden z flagowych produktów Oball, przekonasz się dlaczego projekty Oball były nagradzane i utrzymywały popularność rok po roku. Kiedy weźmiesz w swoje ręce jedną z zabawek zrozumiesz dlaczego tak się podobają. Zabawki Oball oferują nowe przygody podczas aktywnej zabawy!

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary produktu: max. długość ok.19cm, średnica kulki ok.5,5cm
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 do 36 miesiąca życia.

Nr katalogowy: 10731

Zabawki - Numer handlowy: OB10731

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje OBALL Twister 10731 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt OBALL Twister 10731 OU możesz kupić za 26.50 zł. Cena OBALL Twister 10731 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 26.50 zł.

Ile kosztuje przesyłka OBALL Twister 10731 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla OBALL Twister 10731 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt OBALL Twister 10731 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać OBALL Twister 10731 OU?
Niezwykły Oball Twister - klikaj, obracaj w różnych kierunkach, potrząsaj i grzechocz! To grzechotka inna niż wszystkie, które widziałeś wcześniej!
Zabawki - Numer handlowy: OB10731Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator