OBALL Wirująca piłka 81514 - Opis produktu

Nic tak nie rozbawi dziecka jak Wirująca piłka wobble-bobble marki Oball! Dzieciom bardzo się podoba obserwacja, gdy piłka wibrując, obraca się w różnych kierunkach, wręcz zachęcając do zabawy: łapania i prób jej dogonienia. Odważne kolory i kształty stymulują zmysły wzroku i dotyku, a zabawne melodie i odgłos wibracji - słuch.
Wibracje rozwijają koordynację ruchową i zapewniają dodatkowe atrakcje podczas dotykania piłki. Ciekawy dla dziecka jest fakt, że podczas gdy złapie i trzyma piłkę, ona podskakuję w jego rękach przenosząc ruch wibracyjny również na jego dłonie. Zwykle powoduje to najpierw zdziwienie, a następnie radosny śmiech dziecka.

Funkcje zabawki:
- wibracje powodują kręcenie się piłki,
- gra zabawne melodie,
- zdecydowane kolory i różne struktury,
- stymuluje zmysły: wzroku, słuchu i dotyku.

Oball to marka zabawek inspirująca do ekscytującej, aktywnej zabawy dziś i jutro! W 2001 roku David i Suzanne Silverglate założyli firmę w celu tworzenia wysokiej jakości zabawek dla najmłodszych dzieci o ciekawym design’ie, ale jednocześnie wytrzymałych i lekkich, którymi dziecko będzie się bawić przez długi czas. Seria Oball wyprodukowana została z wykorzystaniem najnowszych technologii, mających zastosowanie m.in. w medycynie, na przykład w konstruowaniu sztucznych zastawek sercowych. Dzięki użyciu specjalnego, odpornego na odkształcanie tworzywa i unikatowej konstrukcji, zabawka zawsze wraca do swojego pierwotnego kształtu. Oktagonalna struktura konstrukcji piłki oraz duże otwory to charakterystyczne cechy tego produktu. Produkt pozbawiony jest BPA, PCV, ftalanów i lateksu dzięki czemu może być używany w bezpieczny sposób już przez niemowlaki jako gryzak lub grzechotka. Trwała, solidna i godna polecenia piłka Oball to zabawka dla każdego!

Produkty zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić innowacyjne, dotykowe i długotrwałe możliwości zabawy. Jeśli tylko wypróbujesz jeden z flagowych produktów Oball, przekonasz się dlaczego projekty Oball były nagradzane i utrzymywały popularność rok po roku. Kiedy weźmiesz w swoje ręce jedną z zabawek zrozumiesz dlaczego tak się podobają. Zabawki Oball oferują nowe przygody podczas aktywnej zabawy!

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 miesiąca życia.
Wymiary zabawki: ok. śerdnica ok. 12cm
Nr katalogowy: 81514

Zabawki - Numer handlowy: OB81514Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje OBALL Wirująca piłka 81514?
Aktualnie w najniższej cenie produkt OBALL Wirująca piłka 81514 możesz kupić za 65.00 zł. Cena OBALL Wirująca piłka 81514 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 65.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka OBALL Wirująca piłka 81514?
Najniższy koszt przesyłki dla OBALL Wirująca piłka 81514 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt OBALL Wirująca piłka 81514 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać OBALL Wirująca piłka 81514?
Nic tak nie rozbawi dziecka jak Wirująca piłka wobble-bobble! Dzieciom bardzo się podoba obserwacja, gdy piłka wibrując, obraca się w różnych kierunkach, wręcz zachęcając do zabawy. Piłka wibruje i wydaje zabawne dźwięki.
Zabawki - Numer handlowy: OB81514Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator