Gimnastyka dla bobasa z pałąkami pluszowa - Arktyczna kraina - Opis produktu

Ultra miękka gimnastyka dla bobasa pluszowa – arktyczna kraina to część kolekcji Polar Wonders, która uczy i zachęca dzieci do odkrywania arktycznego świata. Wspiera rozwój dziecka poprzez wiele aktywności i urocze zabawki, które pobudzają zdolności motoryczne, poznanie, wyobraźnię i wiele innych aspektów rozwojowych. W komplecie znajdują się 2 elektroniczne zabawki stymulujące wrażenia słuchowe i wizualne, w tym grający piesek husky oraz urocze światełko w kształcie śnieżynki. Stylowa, przytulna, miękka, bogato zdobiona dziecięca mata do ćwiczeń została zaprojektowana w eleganckiej palecie kolorów z arktycznym motywem oraz wykonana z najwyższej jakości materiałów tkanin, które pięknie wyglądają w każdym domu. Ta użytkowa przestrzeń dla malucha ograniczona została wyściełanymi, grubszymi brzegami, aby zapewnić miłe i bezpieczne miejsce do zabawy. Wyposażona została również w przesuwany łącznik pałąków, którego ułożenie można dostosować do każdego etapu rozwojowego dziecka.
Tryby użytkowania maty:
Leżenie na plecach - dziecko będzie cieszyć się przytulną i bezpieczną atmosferą stworzoną przez miękkie, wyściełane granice, a także bawić się zabawkami oraz ćwiczyć umiejętności motoryczne.
Czas na brzuszku - wspierająca poduszka w kształcie pingwinka, bezpieczne lusterko –foczka i inne atrakcje pomogą wydłużyć czas przebywania na brzuszku i zwiększyć motorykę.
Siedzenie i zabawa – jak maluch podrośnie może w pozycji siedzącej dokładniej eksplorować zabawki i poznawać ich bardziej złożone funkcje.

Cechy produktu:
1. Wyściełane, podwyższone brzegi maty tworzą gniazdko dla dziecka i zapewniają poczucie bezpieczeństwa i przytulności.
2. Husky-polarny piesek ma wbudowane urządzenie z muzyką, które wygrywa przyjemne dla ucha 
3 melodie.
3. Zabawka w kształcie płatka śniegu posiada 
światło LED w trzech różnych kolorach.
4. 
Regulowane pałąki zapewniają możliwość dostosowania ich do potrzeb rozwojowych dziecka.
5. Milutki niedźwiadek  
- kocyk do przytulania, wykonany z miękkiego polaru.
6. Foczka z 
bezpiecznym lusterkiem oraz płetwami o różnych teksturach.
7. Matę można prać w pralce.
8.
Poduszka w postaci wesołego pingwinka do zabawy na brzuszku oraz pomocna jako wsparcie przy nauce samodzielnego siedzenia.
9. 
Elastyczny gryzaczek – rybka ze strukturą.
10.Wyjątkowo milutka w dotyku pluszowa 
grzechotka renifer z łatwym do chwytania kółkiem.

Wskazówki rozwojowe:
0-6 miesięcy
Kolory, faktury, światło i dźwięki stymulują zmysły dziecka już od pierwszych dni. Dziecko będzie próbować dosięgać i dotykać zawieszek rozwijając jednocześnie ruchy całego ciała i ruchy precyzyjne, może również oglądać swoje własne odbicie w lusterku wydłużając czas zabawy na brzuszku.
6+ miesięcy
Wraz z rozwojem nadszedł czas na zbadanie bardziej zaawansowanych elementów maty, aby czerpać radość z samodzielnego uruchamiania światła i muzyki. Dzieci uczą się aktywować muzyczną zabawkę – pieska husky oraz włączać światełko w zabawce w kształcie płatka śniegu. Pozwól dziecku eksplorować te zabawki, aby pomóc w zapoznaniu się z zależnościami przyczynowo- skutkowymi.

Funkcje rozwojowe produktu:
Rozwój motoryki dużej
Przestronne place zabaw pozwalają dzieciom ćwiczyć ciało, eksperymentować z ruchem i przewracaniem się. Natomiast poduszka, lusterko, zabawna muzyka i światło, a także pozostałe funkcje w zabawkach wydłużają czas leżenia na brzuszku.
Rozwój ruchów precyzyjnych
Leżąc na plecach i brzuchu, dziecko ćwiczy umiejętności chwytania i trzymania oraz rozwija kontrolę dłoni.
Zmysły
Gimnastyka dla bobasa z pałąkami oferuje bogactwo faktur, kolorów, dźwięków i funkcji, które zapewniają stymulację słuchową, wzrokową i dotykową.
Kojarzenie
Mata rośnie razem z dzieckiem i wspiera rozwój poznawczy dziecka. Aktywna zabawa powoduje tworzenie się w umyśle dziecka zrozumienie przyczyny i skutku oraz trwałości obiektu.
EQ – inteligencja emocjonalna
Unikalna struktura pałąków na macie tworzy "efekt łuku", czyli uspokajającą, zapewniającą komfort przestrzeń, która pozwala dzieciom zrelaksować się i skoncentrować na bodźcach produktu.
Język i komunikacja
Gdy rodzice rozmawiają ze swoim dzieckiem i wskazują mu różne zabawki i elementy dostępne na macie, opisując ich wygląd, kolory i strukturę, maluch rozwija swoje umiejętności językowe i komunikacyjne.
Wyobraźnia i kreatywność
Uniwersalna konstrukcja maty inspiruje wyobraźnię i kreatywność dziecka, pokazując im ten sam obiekt z różnych perspektyw, gdy zmienia się ich pozycja (z tyłu, w czasie leżenia na brzuszku i z boku) oraz kiedy zmienia się umieszczenie zabawek na łukach.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawki dla dzieci Tiny Love są efektem współpracy z psychologami, ekspertami od rozwoju dziecka, specjalistami do spraw jakości, a także wykorzystania doświadczenia rodziców, aby tworzyć zabawki rozwojowe, przyczyniające się i zachęcające dziecko do rozwijania zdolności poznawczych, zmysłów, cech motorycznych, oraz strefy emocjonalnej. Tiny Love wykorzystuje odkrycia w rozwoju dziecka i zastosowuje je w zabawkach interaktywnych do rozwijania naturalnych umiejętności dziecka. Ośrodek rozwoju Tiny Love jest wyjątkowym przedsięwzięciem, nakierowanym na zrozumienie wszystkich wyzwań towarzyszących złożonemu procesowi rozwoju, których dziecko doświadcza w pierwszym roku życia.

Wymiary po rozłożeniu: ok. 86x78cm
Produkt wymaga 3 baterii AG13/LR44 1.5V (załączone).
Matę można prać zgodnie z instrukcją.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od 0m.
Numer katalogowy: TL1205406830R 


Zabawki - Numer handlowy: 48259

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gimnastyka dla bobasa z pałąkami pluszowa - Arktyczna kraina?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gimnastyka dla bobasa z pałąkami pluszowa - Arktyczna kraina możesz kupić za 279.00 zł. Cena Gimnastyka dla bobasa z pałąkami pluszowa - Arktyczna kraina jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 279.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gimnastyka dla bobasa z pałąkami pluszowa - Arktyczna kraina?
Najniższy koszt przesyłki dla Gimnastyka dla bobasa z pałąkami pluszowa - Arktyczna kraina wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gimnastyka dla bobasa z pałąkami pluszowa - Arktyczna kraina jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gimnastyka dla bobasa z pałąkami pluszowa - Arktyczna kraina?
Ultra miękka gimnastyka dla bobasa pluszowa – arktyczna kraina z regulowanymi pałąkami tworzy urocze gniazdko dla dziecka. Posiada 2 elektroniczne zabawki z muzyką i światłem oraz wiele innych aktywności do odkrycia.
Zabawki - Numer handlowy: 48259Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator