Kickabot zielony 88548 - Opis produktu

Kickabot to idealna zabawka dla dzieci, których pasją są elektroniczne gadżety i roboty. Jest zdalnie sterowany i świeci, ale przede wszystkim zapewni mnóstwo fantastycznej zabawy z nutką sportowej rywalizacji. Dzięki tej zabawie możesz nauczyć się sztuczek i zostać mistrzem! Zagraj ze swoim robotem Kickabot w piłkę nożną i ćwicz celność strzelania goli. W komplecie jest składana bramka treningowa, która ma dwa otwory - mniejszy za 2 punkty i większy za 1 punkt. Oprócz podstawowej funkcji grania w piłkę nożną, ma jeszcze opcję zagrania w kręgle oraz zbierania minibotów. Zabawka sterowana jest za pomocą intuicyjnego pilota, dającego możliwość poruszania się w 4 kierunkach. Wyćwicz manewry, opanuj technikę, znajdź najlepsze ustawienia i trenuj samodzielnie celność, a gdy już opanujesz wszystko, spotkaj się z drugim posiadaczem robota z tej serii i zagrajcie razem mecz. Ligę Kickabot czas rozpocząć.
W zestawie znajdują się:
- robot,
- pilot,
- piłka,
- podwójna bramka.
Zabawka występuje w dwóch kolorach do wyboru: zielonym lub niebieskim. Dostępny jest także 2-pak, w którym znajdują się dwa roboty: żółty i czerwony. Każdemu z kolorów robotów odpowiada inny kanał sterowania, więc jeśli zbierzesz inne Kickaboty, możesz wspólnie z przyjaciółmi rozegrać mecz na 2 lub 4 roboty.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia.
Wymiary opakowania: ok. 18x20,5x10cm. Wielkość robota ok. 13cm. 
Zabawka wymaga 3 baterii AAA LR03 do robota i 2 baterii AAA LR03 do pilota (nie załączono).
Numer katalogowy: S88548
Zabawki - Numer handlowy: 84055/2

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Kickabot zielony 88548?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Kickabot zielony 88548 możesz kupić za 65.00 zł. Cena Kickabot zielony 88548 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 65.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Kickabot zielony 88548?
Najniższy koszt przesyłki dla Kickabot zielony 88548 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Kickabot zielony 88548 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Kickabot zielony 88548?
Rozegraj pasjonującą rozgrywkę w piłkę nożną z Kickabot. Możesz trenować sam lub rozegrać mecz, a także zagrać w kręgle lub zebrać inne miniboty. W komplecie znajduje się robot, piłka, podwójna bramka oraz pilot do sterowania.
Zabawki - Numer handlowy: 84055/2Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator