Kickabot 2-pack 88549 - Opis produktu

Kickabot 2-pack to idealna zabawka dla dzieci, których pasją są elektroniczne gadżety i roboty. Robot jest zdalnie sterowany i świeci, ale przede wszystkim zapewni mnóstwo fantastycznej zabawy z nutką sportowej rywalizacji. Dzięki tej zabawie możesz nauczyć się sztuczek i zostać mistrzem! Powiększony zestaw Kickabot zawiera:
- 2 roboty (żółty i czerwony),
- 2 piloty do sterowania,
- 2 bramki,
- piłkę do gry,
- 12 kręgli,
- 2 pary nóżek; po jednej dla każdego robota.
Plastikowa bramka, oprócz standardowej funkcji jako miejsce do strzelania goli, może także zostać przymocowana z przodu robota i stać się spychaczem do kręgli. Roboty są sterowane za pomocą intuicyjnego pilota, dającego możliwość poruszania się w 4 kierunkach. Wyćwicz manewry, opanuj technikę, znajdź najlepsze ustawienia i trenuj samodzielnie celność. Możesz również zaprosić kogoś do wspólnej zabawy, wybierzcie grę, w którą chcecie zagrać i zmierzcie się w sportowej rywalizacji. Każdemu z kolorów robotów odpowiada inny kanał sterowania, więc jeśli zbierzesz inne Kickaboty, możesz wspólnie z przyjaciółmi rozegrać mecz na 2 lub 4 roboty.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia.
Wymiary opakowania: ok. 30,5x20x10cm. Wielkość robota ok. 13cm.
Zabawka wymaga 3 baterii AAA do robota i 2 baterii AAA do pilota. (nie załączono).
Numer katalogowy: S88549
Zabawki - Numer handlowy: 84056

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Kickabot 2-pack 88549?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Kickabot 2-pack 88549 możesz kupić za 149.00 zł. Cena Kickabot 2-pack 88549 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 149.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Kickabot 2-pack 88549?
Najniższy koszt przesyłki dla Kickabot 2-pack 88549 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Kickabot 2-pack 88549 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Kickabot 2-pack 88549?
Rozegraj pasjonującą rozgrywkę w piłkę nożną z Kickabot. Możesz trenować sam lub rozegrać mecz, a także zagrać w kręgle lub zebrać inne miniboty. W komplecie znajdują się 2 roboty i akcesoria.
Zabawki - Numer handlowy: 84056Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator