Robo Kombat 2-pack 88052 - Opis produktu

Robo Kombat to interaktywna zabawa zdalnie sterowanymi robotami! Pozwoli dzieciom na aktywne spędzenie czasu, organizując walki robotów. Ładna kolorystyka produktów oraz rywalizacja bez szkody na własnym ciele, zachęca najmłodszych do częstego ich wykorzystywania. Podczas pojedynków dzieci będą ćwiczyć koordynację wzrokowo-ruchową oraz zdolności manualne. Stocz walkę z przeciwnikiem i pokonaj go sprytem i siłą swoich ciosów! Roboty zostały wyposażone w efekty świetlne i dźwiękowe. Wydają realistyczne odgłosy walki, potrafią wykonywać serie uderzeń, a ich oczy posiadają świecące się diody LED. Roboty Kombat można użytkować w 2 trybach: potyczka ze sztuczną inteligencją (A.I.) lub bitwa 2 robotów sterowanych przez 2 osoby. Te wielofunkcyjne zabawki mają nieduże rozmiary, dzięki czemu łatwo je zabrać ze sobą i przeprowadzić rozgrywki z maksymalnie 4 graczami.
W komplecie znajdują się:
- 2 roboty,
- 2 wygodne piloty.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 5 roku życia.
Wymiary opakowania: ok. 46x26,5x11cm. Wielkość robota ok. 14cm.
Zabawka wymaga 2 baterii AAA do pilota i 3 baterii AA do robota (nie załączono).
Numer katalogowy: S88052
Zabawki - Numer handlowy: 84057

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Robo Kombat 2-pack 88052?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Robo Kombat 2-pack 88052 możesz kupić za 149.00 zł. Cena Robo Kombat 2-pack 88052 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 149.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Robo Kombat 2-pack 88052?
Najniższy koszt przesyłki dla Robo Kombat 2-pack 88052 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Robo Kombat 2-pack 88052 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Robo Kombat 2-pack 88052?
Stocz pojedynek z przeciwnikiem, bez obawy o urazy! Steruj robotem za pomocą pilota, słuchaj realistycznych odgłosów walki i zobacz jak świecą się oczy. W zestawie znajdziesz 2 roboty i 2 piloty. Możesz walczyć z kolegą lub automatycznie zaprogramowanym robotem w trybie A.I.
Zabawki - Numer handlowy: 84057Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator