Robo Kombat Samurai 2-pack 88056 - Opis produktu

Robo Kombat Samurai to interaktywna zabawa zdalnie sterowanymi robotami! Pozwoli dzieciom na aktywne spędzenie czasu, organizując walki robotów i przeniesienie sie do starożytnych japońskich czasów. Ładna kolorystyka produktów oraz rywalizacja bez szkody na własnym ciele, zachęca najmłodszych do częstego ich wykorzystywania. Podczas pojedynków dzieci będą ćwiczyć koordynację wzrokowo-ruchową oraz zdolności manualne. Stocz walkę z przeciwnikiem i pokonaj go sprytem i siłą swoich ciosów! Roboty zostały wyposażone w efekty świetlne i dźwiękowe. Wydają realistyczne odgłosy walki, potrafią wykonywać serie uderzeń, a ich oczy posiadają świecące się diody LED. Roboty Kombat można użytkować w 2 trybach: potyczka ze sztuczną inteligencją (A.I.) lub bitwa 2 robotów sterowanych przez 2 osoby. Te wielofunkcyjne zabawki mają nieduże rozmiary, dzięki czemu łatwo je zabrać ze sobą i przeprowadzić rozgrywki z maksymalnie 4 graczami.
W komplecie znajdują się:
- 2 roboty,
- 2 wygodne piloty.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 5 roku życia.
Wymiary opakowania: ok. 46x26,5x11cm. Wielkość robota ok. 15cm.
Zabawka wymaga 2 baterii AAA do pilota i 3 baterii AA do robota (nie załączono).
Numer katalogowy: S88056
Zabawki - Numer handlowy: 84067

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Robo Kombat Samurai 2-pack 88056?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Robo Kombat Samurai 2-pack 88056 możesz kupić za 145.00 zł. Cena Robo Kombat Samurai 2-pack 88056 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 145.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Robo Kombat Samurai 2-pack 88056?
Najniższy koszt przesyłki dla Robo Kombat Samurai 2-pack 88056 wynosi 0,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Robo Kombat Samurai 2-pack 88056 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Robo Kombat Samurai 2-pack 88056?
Stocz pojedynek z przeciwnikiem, bez obawy o urazy! Steruj robotem za pomocą pilota, słuchaj realistycznych odgłosów walki i zobacz jak świecą się oczy. W zestawie znajdziesz 2 roboty i 2 piloty. Możesz walczyć z kolegą lub automatycznie zaprogramowanym robotem w trybie A.I.
Zabawki - Numer handlowy: 84067Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator