Robot OP ONE 88550 - Opis produktu

Poznaj dużego, zdalnie sterowanego robota OP One, który wykonuje mnóstwo czynności! To nowy wymiar zabawy dla młodych wielbicieli nowych technologii. Robot potrafi jeździć we wszystkich kierunkach, obracać głową, ruszać rękami, a nawet podnosić drobne przedmioty, które umieścisz w jego dłoniach! Z robotem OP One możesz także prowadzić transmisję live. Mów do mikrofonu umieszczonego w pilocie, a robot będzie odtwarzał to co powiesz w czasie rzeczywistym! Możesz także zmieniać barwę głosu, a do wyboru masz aż 5 ustawień. Jeśli jesteś ciekawy co dzieje się obok OP One, włącz funkcję monitor, a głośnik umieszczony w pilocie odtworzy dźwięk w realnym czasie. W każdej chwili możesz także skorzystać z funkcji demo naciskając biały przycisk umieszczony w dolnej części zabawki lub naciskając odpowiedni przycisk na pilocie, aby podziwiać niesamowity taniec, podczas którego OP One będzie jeździł we wszystkich kierunkach, ruszając głową i ramionami. Poza opcją demo, zabawka posiada 2 tryby działania: auto lub manual. W pierwszej opcji można sterować jazdą robota, ale będzie on automatycznie ruszał głową i rękami. Natomiast w drugim trybie, sterujemy zabawką samodzielnie.

Funkcje produktu:
- wysoka jakość i innowacyjna technologia,
- zdalnie sterowany pilotem,
- dużo funkcji ruchowych: jeździ, tańczy chwyta, porusza głową i rękami,
- odtwarza i przesyła dźwięk,
- 2 tryby sterowania,
- 5 ustawień zmiany głosu,
- światełka led z efektem skanowania i migania,
- wysoka jakość i innowacyjna technologia,
- idealny prezent dla przyszłego programisty.

Zapakowany w reprezentacyjne pudełko z rączką do przenoszenia.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 8 roku życia.
Wymiary opakowania: ok. 30,5x40,5x18cm. Wielkość robota ok. cm.
Zabawka wymaga 3 baterii AA LR03 do pilota i 6 baterii AA LR6 do robota (nie załączono).
Numer katalogowy: S88550
Zabawki - Numer handlowy: 84062

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Robot OP ONE 88550?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Robot OP ONE 88550 możesz kupić za 269.00 zł. Cena Robot OP ONE 88550 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 269.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Robot OP ONE 88550?
Najniższy koszt przesyłki dla Robot OP ONE 88550 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Robot OP ONE 88550 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Robot OP ONE 88550?
Poznaj dużego, zdalnie sterowanego robota OP One, który wykonuje mnóstwo czynności! To nowy wymiar zabawy dla młodych wielbicieli nowych technologii. Robot potrafi jeździć we wszystkich kierunkach, obracać głową, ruszać rękami, a nawet podnosić drobne przedmioty, które umieścisz w jego dłoniach!
Zabawki - Numer handlowy: 84062Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator