Digibirds Ptaszki para młoda 88388 OU - Opis produktu

Digibirds Ptaszki para młoda sprawi Twojemu dziecku mnóstwo radości. Zestaw składa się z dwóch wystylizowanych ptaszków: panny młodej  i pana młodego (Groom i Bride) oraz 2 gwizdków.
Jak prawdziwy ptaszek, porusza głową, dziobem, ćwierka jak dmuchniesz mu w dziobek i śpiewa jak zagwiżdżesz sam lub na gwizdku dłuższą chwilę! Odkryj ponad 55 piosenek i sposobów ćwierkania.
Gwizdek może służyć również jako pierścionek zakładany na dwa palce dziecka. Na jego okrągłej podstawie można postawić ptaszka, który odpowiednio włożony - nie spadnie. Dzięki temu dziecko może trzymać go wygodnie przed sobą, aby się nim bawić.
Kolorowa ramka dla ptaszka może być jego domkiem, który można wygodnie postawić umieszczając w nim zabawkę. Dzięki odpowiedniemu kształtowi ramkę można wykorzystać do budowy dużego domku dla wielu ptaszków, ustawiając ramki jedna na drugiej lub łącząc bokami. 

Śpiewa Solo. Wystarczy zagwizdać / dmuchnąć, by zaśpiewał/zaćwierkał (dostępnych ponad 55 piosenek i ćwierków!). 
Śpiewa również w chórze! Wybierz jednego ptaszka, by był liderem w chórze, reszta zaśpiewa razem automatycznie jako zespół. Pamiętaj, aby ustawić przełączniki na opcję chór, wtedy ptaszki magicznie łączą się i śpiewają razem.
Istnieje również możliwość sterowania ptaszkiem za pomocą telefonu! Wystarczy pobrać odpowiednią aplikację. 

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia. 
Wielkość ptaszka ok. 7x9cm. 
Zabawka wymaga 2x po 3 baterie LR44 (załączone baterie testowe, mogą wymagać wymiany). 
Numer katalogowy: 88388
Zabawki - Numer handlowy: 55004/12

 

 

 
Digibirds najbardziej poszukiwane ptaszki. 

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Digibirds Ptaszki para młoda 88388 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Digibirds Ptaszki para młoda 88388 OU możesz kupić za 44.50 zł. Cena Digibirds Ptaszki para młoda 88388 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 44.50 zł.

Ile kosztuje przesyłka Digibirds Ptaszki para młoda 88388 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Digibirds Ptaszki para młoda 88388 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Digibirds Ptaszki para młoda 88388 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Digibirds Ptaszki para młoda 88388 OU?
Digibirds Ptaszki para młoda sprawi Twojemu dziecku mnóstwo radości. Zestaw składa się z dwóch wystylizowanych ptaszków: panny młodej i pana młodego (Groom i Bride) oraz 2 gwizdków. Jak prawdziwy ptaszek, porusza głową, dziobem, ćwierka jak dmuchniesz mu w dziobek i śpiewa jak zagwiżdżesz sam lub na gwizdku dłuższą chwilę! Odkryj ponad 55 piosenek i sposobów ćwierkania.
Zabawki - Numer handlowy: 55004/12Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator