DigiDinos Zestaw z akcesoriami brązowy 88381 OU - Opis produktu

Każdy z dinozaurów z rodziny DigiDinos ma swój własny styl oraz imię. W tym zestawie znajdziecie groźnego dinozaura Tate, który trzymany jest w klatce i na łańcuchu. Tak samo jak pozostałe DigiDinosy, Tate potrafi zaśpiewać i porykiwać aż na 55 różnych sposobów oraz poruszają głową i ogonem. Może śpiewać sam, ale gdy dołączysz do niego inne dinozaury, z chęcią zaśpiewają wszystkie razem jako chór! Ponadto, gdy po klaśnięciu powiesz coś do Tate, on zaraz powtórzy to w pradawnym języku Dino! DigiDinosy to niepowtarzalne interaktywne zabawki, które dadzą ci możliwość przeniesienia się w czasie i obcowania ze stworzeniami, które już wyginęły. Dlatego dają ogromne pole do nauki historii, a przez swoją wielofunkcyjność zapewnią każdemu długie godziny zabawy! 
W zestawie znajduje się DigiDinos Tate, baza, odczepiane drzewo, łańcuch z obrożą, klatka.

Śpiewa Solo. Wystarczy zagwizdać by zaśpiewał (dostępnych jest ponad 55 piosenek).
Śpiewa również w chórze! Wybierz jedną zabawkę, by była liderem w chórze, reszta zaśpiewa razem automatycznie jako zespół. Pamiętaj, aby ustawić przełączniki na opcję chór, wtedy wszystkie zabawki magicznie łączą się i śpiewają razem. Lider nadaje ton melodii i jej wybór. DigiDinos potrafią zaśpiewać w chórze z innymi DigiFriends (każde zwierzątko śpiewa swoim głosem tą samą melodię).
Istnieje również możliwość sterowania DigiFriends za pomocą telefonu! Wystarczy pobrać odpowiednią aplikację.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia.
Wymiary opakowania: ok. 17x12,5x15,5cm. 
Zabawka wymaga 3 baterii LR44 (załączone baterie testowe, mogą wymagać wymiany).
Numer katalogowy: 88381
Zabawki - Numer handlowy: 55004/21

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje DigiDinos Zestaw z akcesoriami brązowy 88381 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt DigiDinos Zestaw z akcesoriami brązowy 88381 OU możesz kupić za 31.00 zł. Cena DigiDinos Zestaw z akcesoriami brązowy 88381 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 31.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka DigiDinos Zestaw z akcesoriami brązowy 88381 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla DigiDinos Zestaw z akcesoriami brązowy 88381 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt DigiDinos Zestaw z akcesoriami brązowy 88381 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać DigiDinos Zestaw z akcesoriami brązowy 88381 OU?
Każdy z dinozaurów z rodziny DigiDinos ma swój własny styl oraz imię. W tym zestawie znajdziecie groźnego dinozaura Tate, który trzymany jest w klatce i na łańcuchu. Tak samo jak pozostałe DigiDinosy, Tate potrafi zaśpiewać i porykiwać aż na 55 różnych sposobów.
Zabawki - Numer handlowy: 55004/21Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator