Sprayza - szablony zestaw 2 ST2216 OU - Opis produktu

W skład Sprayza - szablony zestaw 2 wchodzi 10 szt. szablonów w formacie A5: 1. tygrysek, 2. królik, 3. mała syrenka, 4. wróżki-elfy, 5. ważki, 6.kucyk, 7. lalka, 8. duży elf, 9. duża księżniczka 10. pegaz. 

Sprayza to zupełnie nowe "dmuchane mazaki", dzięki którym dziecko stworzy jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne dzieło. Magiczny pędzel, to tuba do dmuchania, która posiada specjalne miejsce do umieszczenia mazaka Sprayza. Dmuchając przez tubę "rozpylamy" kolor flamastra. Efekt malowania za pomocą magicznego, powietrznego pędzla jest podobny do malowania farbą w spray'u. Dodatowym atutem tych mazaków jest ich szybkie schnięcie, co zapobiega, rozmazywaniu się obrazka przy zdejmowaniu szablonu. Po prostu dmuchaj i rozpylaj kolor!
Sprayza Magic to mazaki, które pod wpływem aktywatora (biały flamaster) zmieniają kolor. Każdy z magicznych mazaków maluje w kolorze, w którym jest jego zewnętrzne opakowanie, natomiast zmienia kolor (po użyciu flamastra aktywatora) na barwę, która jest na końcówce mazaka.
W bogatej ofercie znajdziecie Państwo: mazaki Sprayza w pełnej gamie kolorów, magiczne "zmieniające-kolory" mazaki Sprayza, precyzyjnie wykonane szablony oraz pomocne instrukcje wraz z pomysłami do wykorzystania. Taki zestaw sprawi, że zabawa i jej efekty w postaci niezwykłych rysunków przyniosą satysfakcję dziecku z nabytych umiejętności, a także pozwolą na ich wykorzystanie w życiu codziennym np. dla storzenia czegoś niepowtarzalnego w prezencie dla bliskiej osoby, zrobienia laurki, zakładki do książki, ozdobienia prezentu, zaproszenia czy okładki na zeszycie. 
Produkty z tej serii przeznaczone są dla młodszych dzieci, już 4-latki będą swobodnie mogły wykonać pierwsze rysunki. Produkty te polecane są przez logopedów. Dmuchanie przez tubę wymaga od dziecka opanowania umiejętności precyzyjnego dmuchania, z odpowiednią siłą i precyzją, dla uzyskania wymarzonego efektu. Takie ćwiczenia pozwalają na uelastycznienie i pracę języka oraz warg, co pomaga w ćwiczeniach prawidłowej wymowy literek.
 
Wymiary opakowania: ok.25x18,5x0,3cm
Zestaw polecany dla dzieci od 4 lat. Posiada certyfikat bezpieczeństwa CE. 
Numer katalogowy: ST2216
Artykuły papiernicze - Numer handlowy: 55005/07

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Sprayza - szablony zestaw 2 ST2216 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Sprayza - szablony zestaw 2 ST2216 OU możesz kupić za 8.00 zł. Cena Sprayza - szablony zestaw 2 ST2216 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 8.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Sprayza - szablony zestaw 2 ST2216 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Sprayza - szablony zestaw 2 ST2216 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Sprayza - szablony zestaw 2 ST2216 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Sprayza - szablony zestaw 2 ST2216 OU?
W skład zestawu wchodzi 10 szt. szablonów w formacie A5.
Artykuły papiernicze - Numer handlowy: 55005/07Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator