Geoworld Odkryj świat dinozaurów CL168 OU - Opis produktu

Geoworld Odkryj świat dinozaurów to ciekawy zestaw do stworzenia prehistorycznego świata i zabawy z figurkami dinozaurów, który zajmie zabawą dziecko przez długi czas. Zestaw zawiera papierową matę tematyczną, 18 realistycznych figurek dinozaurów w niewielkim rozmiarze, 1 prehistoryczną górę składaną z elementów, 3 skały, 6 drzew oraz 18 kart informacyjnych w j. angielskim. Twoje dziecko zapozna się z różnymi rodzajami żyjących w dawnych czasach stworzeń: Allosaurus, Apatosaurus, Brachiosaurus, Carnotaurus, Compsognathus, Corythosaurus, Euoplocephalus, Pachycephalosaurus, Parasaurolophus, Pleisiosaurus, Pinacosaurus, Pteranodon, Spinosaurus, Stegosaurus, Styracosaurus, Tyrannosaurus rex, Triceratops, Velociraptor.

Produkt przeznaczony dla dzieci od 6 lat.
Wymiary opakowania: ok. 58x42x13cm.
Wymiary planszy: ok.84x59cm, orientacyjna długość figurek ok.7-9cm
Numer katalogowy: CL168
Zabawki - Numer handlowy: 55005/11

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Geoworld Odkryj świat dinozaurów CL168 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Geoworld Odkryj świat dinozaurów CL168 OU możesz kupić za 64.00 zł. Cena Geoworld Odkryj świat dinozaurów CL168 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 64.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Geoworld Odkryj świat dinozaurów CL168 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla Geoworld Odkryj świat dinozaurów CL168 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Geoworld Odkryj świat dinozaurów CL168 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Geoworld Odkryj świat dinozaurów CL168 OU?
Geoworld Odkryj świat dinozaurów to ciekawy zestaw do stworzenia prehistorycznego świata i zabawy z figurkami dinozaurów, który zajmie zabawą dziecko przez długi czas. Zestaw zawiera matę tematyczną, 18 mini figurek, prehistoryczną górę, 3 skały, 6 drzew oraz 18 kart.
Zabawki - 55005/11Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator