Puzzle magnetyczne 2w1 z tablicą Wróżki - Opis produktu

Puzzle magnetyczne 2w1 z tablicą - Wróżki zostały zapakowane w prezentowe pudełko. To miękkie, grube (4mm) części, które układa się na tablicy magnetycznej z ramką. Wielkość obrazka to 30,5x23,5cm. Wróżki i letnie motyle zapraszają do swojego bajkowego świata na polanie. Do zabawy nie będziecie potrzebowali powierzchni metalowej, wszystko co niezbędne do układania znajduje się w pudełku. Połóżcie tablicę magnetyczną, na niej ramkę i układajcie obrazek według jednego z dwóch wzorów, z przestrzennych kwadratowych magnetycznych kawałeczków. W pudełku znajdują się dwa obrazki z różną ilością elementów, aby ułatwić maluchowi zadanie. Na początku dziecko nauczy się układać puzzle z mniejszą ilością elementów, a następnie będzie mogło zacząć układać puzzle o większym stopniu trudności. Układanie puzzli rozwija pamięć i twórcze myślenie oraz ćwiczy koncentrację, a dzięki magnetycznej podstawie sprawdzi się jako zajęcie podczas podróży.
 
Zestaw: 1 magnetyczna tablica, 2 ramki, 88 i 48 magnetycznych elementów.
 
Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 5 do 7 lat.
Nr katalogowy: RK1301-01

Zabawki - Numer handlowy: 90023/1

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Puzzle magnetyczne 2w1 z tablicą Wróżki?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Puzzle magnetyczne 2w1 z tablicą Wróżki możesz kupić za 35.00 zł. Cena Puzzle magnetyczne 2w1 z tablicą Wróżki jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 35.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Puzzle magnetyczne 2w1 z tablicą Wróżki?
Najniższy koszt przesyłki dla Puzzle magnetyczne 2w1 z tablicą Wróżki wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Puzzle magnetyczne 2w1 z tablicą Wróżki jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Puzzle magnetyczne 2w1 z tablicą Wróżki?
Puzzle magnetyczne 2w1 z tablicą Wróżki zostały zapakowane w prezentowe pudełko. Połóżcie tablicę magnetyczną, na niej ramkę i układajcie obrazek według jednego z dwóch wzorów, z przestrzennych kwadratowych magnetycznych kawałeczków.
Zabawki - Numer handlowy: 90023/1Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator