Edukacyjna mata plac zabaw deluxe z piłeczkami pink 12625 - Opis produktu

Edukacyjna mata plac zabaw deluxe z piłeczkami pink firmy Bright Starts w różowej odsłonie to rewelacyjna, duża przestrzeń do zabawy dla rozwijającego się dziecka. Do zestawu dołączona została torba, w której kryje się mnóstwo kolorowych piłeczek. Dzięki temu zabawa zyskuje zupełnie nowy wymiar! W jednej zabawce stworzono wiele możliwości zabawy dla maluszka i starszego dziecka z 40 kolorowymi kulkami ćwiczącymi zręczność, precyzję oraz koordynację.
Unikalna konstrukcja maty pozwala na konfigurację ułożenia dostosowaną do potrzeb dziecka, jak również może stanowić barierę dla zwierząt domowych czy rodzeństwa. Matę można rozłożyć na kilka sposobów, a po odłączeniu pałąków stanie się świetnym kocykiem do zabawy. Miłe uzupełnienie spędzonego na macie czasu stanowić będą również atrakcje w postaci: 8 zabawek, światła i muzyki.

Dziecko może się na niej bawić na 5 sposobów:
- w bezpiecznym kojcu, wysokość ścianek bocznych to ok. 22cm,
- leżąc na pleckach, bawiąc się zabawkami i spędzając aktywnie czas,
- leżąc na brzuszku, używając poduszeczki lub nie - może ćwiczyć mięśnie oraz oglądać buzię w lusterku lub wrzucać piłeczki przez dziurki na ściance maty,
- po zdemontowaniu pałąków, bawić się na siedząco zabawkami przymocowanymi do pętelek na macie, poznając zwierzątka, a także bawiąc się grającym słonikiem,
- do przekręcania się na boczki i do pierwszych prób raczkowania.

Wyważona kolorystyka w odcieniach różu, szarego, morskiego, żółtego i czerni została połączona z czytelnymi grafikami ze tropikalnego i bajecznego świata zwierząt, co inspiruje i stymuluje zmysły wzroku i dotyku dziecka. Muzyka i światło oraz ciekawe zabawki to dodatkowe atuty maty. Elektroniczny muzyczno-świetlny słonik to jedna z atrakcyjniejszych zabawek. Może zostać uruchomiony poprzez aktywność dziecka lub przez rodzica. Zamontowany na połączeniu pałąków znajduje się w centrum zainteresowania podczas zabawy na macie, a dzięki paskom z rzepami łatwo go można umieścić w innym miejscu lub np. w łóżeczku. Muzyka i światło uruchamiane jest na około 20 minut.
W komplecie znajduje się również poduszeczka o łukowatym kształcie. Jest pomocna przede wszystkim przy zabawach na brzuszku, ale może stanowić wsparcie dla leżącego na boczku maluszka lub podczas pierwszych prób siedzenia. Dzięki podparciu dziecko z łatwością będzie się bawić położonymi przed sobą zabawkami w pozycji na brzuszku.
Na jednym z pałąków umieszczone jest bezpieczne lusterko, którego wysokość można regulować.

Dziecko do zabawy ma do dyspozycji aż 8 zabawek:
- muzyczno-świetlny słonik działający po uruchomieniu ok. 20 minut,
- 40 piłeczek,
- poduszeczka do ćwiczeń brzuszka w pastelowych odcieniach różu i ciekawych wzorach,
- materiałowe szeleszczące kółeczko z rysunkiem jednorożca,
- bezpieczne lusterko,
- koralikowy ślimak, który jest jednocześnie grzechotką i gryzakiem z barwnymi koralami o różnych kształtach do przesuwania,
- 3 fiszki z ciekawymi obrazkami,
- elastyczny gryzak w kształcie listka ze strukturalną powierzchnią,
- łatwą do chwytania grzechotkę-kółeczko z barwnymi koralikami w środku,
Zabawki można zawiesić wykorzystując kolorowe kółeczka znajdujące się w komplecie.

Mata wykonana jest z miękkiego materiału wysokiej jakości - można ją prać w pralce w temperaturze 30 stopni. Po złożeniu zajmuje niewiele miejsca, jest wygodna w transporcie.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymaga 3 szt. baterii AA/LR6 (nie załączono).
Wymiary maty po rozłożeniu: ok.111x100x46cm, kojec: ok.66x57cm, wys. ścianki bocznej: ok.22cm.
Wymiary opakowania: 70x58x10cm.
Produkt przeznaczony dla dzieci od dnia narodzin.
Numer katalogowy: 12625
Zabawki - Numer handlowy: 66487

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Edukacyjna mata plac zabaw deluxe z piłeczkami pink 12625?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Edukacyjna mata plac zabaw deluxe z piłeczkami pink 12625 możesz kupić za 420.00 zł. Cena Edukacyjna mata plac zabaw deluxe z piłeczkami pink 12625 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 420.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Edukacyjna mata plac zabaw deluxe z piłeczkami pink 12625?
Najniższy koszt przesyłki dla Edukacyjna mata plac zabaw deluxe z piłeczkami pink 12625 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Edukacyjna mata plac zabaw deluxe z piłeczkami pink 12625 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Edukacyjna mata plac zabaw deluxe z piłeczkami pink 12625?
Mata plac zabaw z 40 piłeczkami w różowej odsłonie, to rewelacyjna, duża przestrzeń do zabawy, którą można zamienić w przytulny kojec dla malucha, a także zająć zręcznościową zabawą kulkami starsze dziecko. Angażujące zabawki, w tym słonik zapewniający 20 minut światła i muzyki.
Zabawki - Numer handlowy: 66487Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator