Balibazoo Zawieszka truskawka 80235 - Opis produktu

Zawieszka truskawka w rodzince Pluszaków Luzaków należy do nowej serii produktów edukacyjnie zachęcających do zdrowego odżywiania w przyszłości. Kolekcja ta, ma na celu zapoznanie malucha z warzywami i owocami. Czerwoniutka truskawka wesoło dzwoni przy poruszaniu. Posiada szeleszczącą szypułkę oraz 2 atrakcje w postaci: zielonego kółeczka z ukrytym piszczkiem oraz żółty, elastyczny gryzak w kształcie listka. Praktyczny uchwyt umożliwia przymocowanie zawieszki w dowolnym miejscu, dzięki czemu zabawka może towarzyszyć dziecku zarówno w domu, jak i na spacerze.
Seria BALIBAZOO to doskonałe produkty dla najmłodszych dzieci gwarantujące wysokiej jakości, bezpieczne materiały. To zabawki, które zapewnią wiele doznań sensorycznych, a również zmieniają funkcjonalność w zależności od potrzeb dziecka i opiekuna.
 
Funkcje zabawki:
- sympatyczna przytulanka z buźką z zabawnymi oczami i haftowanymi szczegółami,
- posiada praktyczny uchwyt, otwarte kółeczko do mocowania zabawki w dowolnym miejscu,
- w truskawce znajduje się dzwoneczek wydający delikatny dźwięk,
- zróżnicowane faktury wysokiej jakości materiałów,
- zielona szeleszcząca szypułka,
- piszczałka ukryta w okrągłym kółeczku,
- elastyczny gryzak w kształcie żółtego listka.
 
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia. 
Wielkość pluszowej zabawki (bez uchwytów): ok. 30cm 
Numer katalogowy: 80235
Zabawki - Numer handlowy: 88231

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo Zawieszka truskawka 80235?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo Zawieszka truskawka 80235 możesz kupić za 19.99 zł. Cena Balibazoo Zawieszka truskawka 80235 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 19.99 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo Zawieszka truskawka 80235?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo Zawieszka truskawka 80235 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo Zawieszka truskawka 80235 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo Zawieszka truskawka 80235?
Czerwoniutka truskawka wesoło dzwoni przy poruszaniu. Posiada szeleszczącą szypułkę oraz 2 atrakcje w postaci: zielonego kółeczka z ukrytym piszczkiem oraz żółty, elastyczny gryzak w kształcie listka.
Zabawki - Numer handlowy: 88231Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator