Tiny Smarts - dzwoneczek sowa - Opis produktu

Wydający delikatne dźwięki dzwoneczek - sowa to zawieszka, która dostarczy Twojemu dziecku wielu chwil radości oraz doskonale wpłynie na jego rozwój.

Zabawka w bardzo prosty sposób pokazuje dziecku zależność pomiędzy przyczyną, a skutkiem działania. Przy potrząsaniu, sowa wydaje delikatne, melodyjne dźwięki dzwoneczka poruszanego wiatrem, wspomagając w ten sposób rozwój słuchu oraz pobudzając ciekawość dziecka. A barwne i kontrastujące materiały i wzory rozwijają zmysły wzroku oraz dotyku.
Dodatkowe kółeczko na dole zabawki jest łatwe do chwytania dla maluszka i często służy jak gryzaczek.

Ta lekka i kompaktowa zabawka jest idealna w podróży, bo można ją z łatwością zabrać wszędzie ze sobą. Posiada zaczep - otwarte kółeczko, dzięki któremu może być też swobodnie przyłączona do poniższych produktów Tiny Love:
- Gimnastyka dla bobasa (mata edukacyjna)
- Pałąk z wiszącymi zabawkami (interaktywny)
- Łuki z zabawkami
- a także do łóżeczka, wózka, leżaczka, huśtawki czy fotelika samochodowego.

Zabawkę należy przecierać wilgotną szmatką z dodatkiem łagodnych dla dzieci środków piorących.

Funkcje rozwojowe:
- rozwój poznawczy:
Rozwój poznawczy jest procesem indywidualnym, opartym na na naturalnych i wrodzonych zdolnościach dziecka, uzależnionym od środowiska, w którym się ono wychowuje i doświadczeń, których doznaje. Zapewniając dziecku dorastanie w otoczeniu, które stymuluje i pozwala na szeroką gamę działań, zachęcając je i wspierając, z pewnością pomożesz mu w rozwoju poznawczym. Pierwsze lata życia Twojego dziecka oznaczają się wyjątkowym rozwojem umysłowym i potrzebnych mu umiejętności. Masz ogromny wpływ na prawidłowy rozwój swojej pociechy, pamiętaj więc, aby zachęcać je do poznawania i badania świata znajdującego się wokół niego.
- rozwój ruchów precyzyjnych:
Motoryka mała to ruchy precyzyjne, takie jak: chwytanie przedmiotów dwoma palcami, przebieranie palcami stóp, ruchy warg albo języka w celu posmakowania lub zbadania różnych przedmiotów.
- rozwój zmysłów:
Podstawowe zmysły: wzroku, smaku, słuchu, węchu i dotyku pobudzają ciekawość dziecka i zachęcają je do do odkrywania świata znajdującego się dokoła niego. Pobudzanie zmysłów dziecka pomoże mu lepiej rozwinąć zdolność odbierania bogatych i precyzyjnych informacji z otoczenia. To dlatego tak bardzo ważne jest zapewnienie każdemu maluchowi odpowiedniej stymulacji na poszczególnych etapach jego rozwoju.

Seria zawieszek Tiny Smarts zawiera zabawki, które są kombinacją innowacji rozwojowych Tiny Love zamkniętych w małej, zwartej i przystępnej formie. Twoje dziecko nie będzie się mogło oprzeć urokowi tych maleńkich cudów.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.
Wymiary: ok. 6x13x32cm, długość zabawki ok. 28cm,
Numer katalogowy: TL11114004

Zabawki - Numer handlowy: 48202

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Tiny Smarts - dzwoneczek sowa?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Tiny Smarts - dzwoneczek sowa możesz kupić za 26.00 zł. Cena Tiny Smarts - dzwoneczek sowa jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 26.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Tiny Smarts - dzwoneczek sowa?
Najniższy koszt przesyłki dla Tiny Smarts - dzwoneczek sowa wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Tiny Smarts - dzwoneczek sowa jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Tiny Smarts - dzwoneczek sowa?
Zabawka Tiny Smarts Sowa to ciekawa zawieszka z delikatnym dźwiękiem dzwoneczków. Wspomaga koordynację wzrokowo-ruchową oraz rozwija zdolności motoryczne. Wygodna i lekka, przydatna w podróży.
Zabawki - Numer handlowy: 48202Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator