Balibazoo Zawieszka dynia 80243 - Opis produktu

Zawieszka dynia w rodzince Pluszaków Luzaków należy do nowej serii produktów edukacyjnie zachęcających do zdrowego odżywiania w przyszłości. Kolekcja ta, ma na celu zapoznanie malucha z warzywami i owocami. Okrąglutka, pomarańczowa dynia szeleści przy dotykaniu. Od spodu posiada bezpieczne lusterko do samopoznania. Praktyczny uchwyt umożliwia przymocowanie zawieszki w dowolnym miejscu, dzięki czemu zabawka może towarzyszyć dziecku zarówno w domu, jak i na spacerze.
Seria BALIBAZOO to doskonałe produkty dla najmłodszych dzieci gwarantujące wysokiej jakości, bezpieczne materiały. To zabawki, które zapewnią wiele doznań sensorycznych, a również zmieniają funkcjonalność w zależności od potrzeb dziecka i opiekuna.
 
Funkcje zabawki:
- sympatyczna przytulanka z buźką z zabawnymi oczami i haftowanymi szczegółami,
- posiada praktyczny uchwyt, otwarte kółeczko do mocowania zabawki w dowolnym miejscu,
- zróżnicowane faktury wysokiej jakości materiałów,
- przy dotykaniu cała dynia wydaje szeleszczący odgłos,
bezpieczne lusterko od spodu zabawki umożliwia poznawanie swojego odbicia przez dziecko.
 
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia. 
Wielkość pluszowej zabawki (bez uchwytów): ok. 12cm 
Numer katalogowy: 80243
Zabawki - Numer handlowy: 88236

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo Zawieszka dynia 80243?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo Zawieszka dynia 80243 możesz kupić za 16.90 zł. Cena Balibazoo Zawieszka dynia 80243 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 16.90 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo Zawieszka dynia 80243?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo Zawieszka dynia 80243 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo Zawieszka dynia 80243 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo Zawieszka dynia 80243?
Okrąglutka, pomarańczowa dynia szeleści przy dotykaniu. Od spodu posiada bezpieczne lusterko do samopoznania. Praktyczny uchwyt umożliwia przymocowanie zawieszki w dowolnym miejscu, dzięki czemu zabawka może towarzyszyć dziecku zarówno w domu, jak i na spacerze.
Zabawki - Numer handlowy: 88236Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator