Tiny Smarts Szeleszcząca książeczka szop pracz - Opis produktu

Książeczka szop pracz to szeleczcząca, urocza, leciutka zabawka do zawieszenia! Idealna do zabawy w domu i w podróży. Słodka buźka szopa zainteresuje dziecko i pozwoli na poznanie szczegółów twarzy, a dwustronna książeczka będzie stymulować wzrok maluszka kolorowymi paskami z jednej strony oraz czarno-białymi wzorami, z drugiej strony. Szeleszczące elementy wpływają na rozwój słuchu i dotykowych zdolności motorycznych.
Pozwól dziecku bawić się króliczkiem i odkryć jego wszystkie funkcje.

Funkcje zabawki:
- przydatny towarzysz w podróży oraz do zabawy w domu,
- bardzo lekka zabawka, można zawiesić ją na macie edukacyjnej lub foteliku,
- wygodna, elastyczna zawieszka,
- wesoła i barwna zabawka pobudzająca zmysł wzroku, ma kontrastujące czarno-białe wzory, jak również intensywne, jasne kolory,
- zabawka doskonale nadaje się dla stymulowania rozwoju zmysłów i małej motoryki dziecka,
- posiada szeleszczace tkaniny stymulujące zmysły,
- miły uśmiech na zabawce pozwala na zapoznanie dziecka z ekspresją twarzy.

Jak się bawić:
0-1 miesiąca:
Trzymaj zabawkę w odległości 10-12 cm od dziecka i daj mu trochę czasu, aby spróbowało skupić się na jego wzorach. Niech obejrzy dokładnie kolory, uśmiech na twarzy zwierzątka i wszystkie szczegóły, dotknie materiału lub popchnie go.
1-3 miesięcy:
Świadome uchwycenie zabawki na tym etapie rozwoju jest bardzo trudne dla dziecka, dlatego spróbuj podać mu książeczkę i poczekaj aż dziecko zamknie paluszki wokół materiału. Możesz spróbować delikatnego "siłowania", aby dziecko wzmacniało uchwyt, a materiał zaszeleścił. Niech dziecko bawi się dotykiem materiału i cieszy, słysząc szeleszczący efekt swojego działania. Zachęci je to intensywnego zgniatania tkaniny i odkrywania dźwięków.
3-6 miesięcy:
Pokaż dziecku funkcję "a kuku". Używając książeczki, schowaj buźkę szopa, a następnie ją odkryj, pokazując go z powrotem. Pomoże to dziecko w zrozumieniu idei trwałości, chowania i odkrywania.

Czy wiesz, że?
Odtwarzanie zabawy "a kuku" z dzieckiem przyczynia się do lepszego zrozumienia świata. Poprzez tę zabawę umożliwa się dziecku zrozumienie trwałości rzeczy, tego, że ona nadal istnieje, nawet jeśli jest ukryta przed wzrokiem.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszego dnia życia.
Wielkość zabawki ok. dł.13x szer.4x śr.28cm
Numer katalogowy: TL1111000458

Zabawki - numer handlowy: 48199

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Tiny Smarts Szeleszcząca książeczka szop pracz?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Tiny Smarts Szeleszcząca książeczka szop pracz możesz kupić za 25.00 zł. Cena Tiny Smarts Szeleszcząca książeczka szop pracz jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 25.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Tiny Smarts Szeleszcząca książeczka szop pracz?
Najniższy koszt przesyłki dla Tiny Smarts Szeleszcząca książeczka szop pracz wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Tiny Smarts Szeleszcząca książeczka szop pracz jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Tiny Smarts Szeleszcząca książeczka szop pracz?
Książeczka szop pracz to szeleczcząca, urocza, leciutka zabawka do zawieszenia! Idealna do zabawy w domu i w podróży. Słodka buźka szopa zainteresuje dziecko i pozwoli na poznanie szczegółów twarzy, a dwustronna książeczka będzie stymulować wzrok maluszka kolorowymi paskami z jednej strony oraz czarno-białymi wzorami, z drugiej strony.
Zabawki - Numer handlowy: 48199Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator