Tiny Smarts - zawieszka z pozytywką piesek husky Rob - Opis produktu

Tiny Smarts - pozytywka piesek husky Rob z kolekcji Arktyczna kraina to pełna niespodzianek muzyczna zawieszka stymulująca prawidłowy rozwój dziecka, wspomagająca koordynację wzrokowo-ruchową i rozwój zdolności motorycznych. Dodatkowo zabawka w bardzo prosty sposób pokazuje dziecku zależność pomiędzy przyczyną, a skutkiem działania, dzięki pozytywce aktywowanej przez dziecko. Miłe melodie uprzyjemnią czas zarówno w domu, jak i w podróży. Zabawka zachęca dziecko do pracy palcami i dłońmi wspomagając rozwój zmysłów, a także pobudza ciekawość dziecka. Stymuluje zmysły i rozwój umiejętności dzięki wykonaniu z różnorodnych tekstur i szeleszczących tkanin, które zachęcają do odkrywania i rozwoju, oferując jednocześnie stymulację dotykową i wspierając zdolności motoryczne. Wygodny zaczep-kółeczko może posłużyć również jako gryzaczek. Sympatyczna buźka może posłużyć do nauki podstawowych części twarzy.

Wskazówki rozwojowe:
Od dnia narodzin do 2 miesiąca życia:
Zawieś pieska w ogległości około 25cm od twarzy dziecka, tak by jego wzrok skupiał się na zabawce. Następnie powoli przesuwaj zawieszkę z boku na bok.
Od 2 do 4 miesiąca życia:
Dziecko stara się dotknąć ręką pieska, wprawiając go w ruch i kołysanie, a także uruchamiając wesołe melodyjki. Zaczep-gryzak jest przydatnym elementem zawieszki, który pomoże masować dziąsła dziacka i pomoże w wyżynaniu ząbków.
Od 4 do 6 miesiąca życia:
Dziecko kontroluje już ruch dłoni i zaczyna dosięgać zawieszki, potrząsając nią samodzielnie włącza muzykę.

Zabawka może być z łatwością przyłączona do poniższych produktów Tiny Love:
- Gimnastyka dla bobasa
- Pałąk z wiszącymi zabawkami (interaktywny)
- Łuki z zabawkami.
Szop posiada wygodny klips, dzięki któremu zabawkę można z łatwością przyczepić.

Zabawkę należy przecierać wilgotną szmatką z dodatkiem łagodnych dla dzieci środków piorących.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.
Wielkość zabawki: długość (z zaczepem) ok.28cm.
Numer katalogowy: TL1116600458R

Zabawki - Numer handlowy: 48221

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Tiny Smarts - zawieszka z pozytywką piesek husky Rob?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Tiny Smarts - zawieszka z pozytywką piesek husky Rob możesz kupić za 43.00 zł. Cena Tiny Smarts - zawieszka z pozytywką piesek husky Rob jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 43.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Tiny Smarts - zawieszka z pozytywką piesek husky Rob?
Najniższy koszt przesyłki dla Tiny Smarts - zawieszka z pozytywką piesek husky Rob wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Tiny Smarts - zawieszka z pozytywką piesek husky Rob jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Tiny Smarts - zawieszka z pozytywką piesek husky Rob?
Tiny Smarts - zawieszka/pozytywka piesek husky Rob to pełna niespodzianek zabawka stymulująca prawidłowy rozwój dziecka, wspomagająca koordynację wzrokowo-ruchową i rozwój zdolności motorycznych.
Zabawki - Numer handlowy: 48221Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator