Karuzela Rośnij z Muzyką Świat małej księżniczki - Opis produktu

Witaj w świecie małej księżniczki - to seria produktów stworzona przez Tiny Love specjalnie z myślą o dziewczynkach. Każde dziecko potrzebuje rutynowego stanu przejściowego pomiędzy czasem zabawy i odpoczynku. Karuzela Tiny Love, dzięki kombinacji muzyki i ruchu, pobudzi zmysły Twojego bawiącego się maleństwa, a także umożliwi mu stopniowe przygotowanie się do snu, gdy jest ono śpiące.
Karuzela Rośnij z Muzyką Świat małej księżniczki z uroczymi zwierzątkami: sarenką, szopem i bobrem oraz roślinkami, zaprojektowana została z myślą o dziewczynkach. To wyjątkowa zabawka rozwojowa, która ukoi każdego maluszka oraz przyciągnie jego uwagę wyjątkową kombinacją muzyki. Dostępnych jest 6 kategorii muzycznych:
- jazz,
- muzyka różnych stylów z całego świata,
- dźwięki natury,
- muzyka klasyczna,
- kołysanki,
- "biały szum" tzn. uspokajające maluszka dźwięki.
Unikalny system poruszania się karuzeli 4D sprawia, że zabawki skierowane są zawsze w stronę dziecka, a obserwacja uroczych zawieszek "tańczących" do aż 18 różnych melodii rozwija koordynację wzrokową oraz zmysły dziecka. Zabawka "rośnie" razem z dzieckiem, bo można ją zamienić w przenośną pozytywkę, która będzie obsługiwana samodzielnie przez starszego malucha.

Cechy produktu:
1. 6 różnych kategorii muzyki; 18 różnych melodii.
2. przycisk "shuffle" - losowe odtwarzanie muzyki.
3. Unikalny opatentowany ruch karuzeli.
4. Do 40 minut ciągłej, niepowtarzającej się muzyki.
5. Regulacja głośności. Posiada 6 poziomów głośności. Ustawienie na minimum wycisza muzykę.
6. 2 wysokiej jakości głośniki.
7. Przycisk aktywacji muzyki dla dziecka.
8. Przenośna pozytywka ze światełkiem nocnym.

Wskazówki rozwojowe:
Skomplikowany ruch zwierzątek zamocowanych na karuzeli sprawia, że dziecko skupia swoją uwagę na jednym przedmiocie, rozwijając w ten sposób zdolność koncentracji.
1-3 miesiąc życia
Odtwórz unikalną ścieżkę "białego szumu" dla swojego nowonarodzonego dziecka! Badania wykazały, że dźwięki te w wyjątkowy sposób relaksują noworodki, ponieważ przypominają im dźwięki, które słyszały w łonie matki. Ponadto w tym czasie dziecko jest już w stanie śledzić oczyma poruszające się przedmioty - karuzela pomoże mu rozwijać koordynację wzrokową oraz wzmacniać mięśnie oczu.
5m+
Kiedy dziecko potrafi samodzielnie siedzieć, konieczne jest zdemontowanie górnej części karuzeli, a wtedy dziecko może korzystać ze świecącej delikatnym światełkiem pozytywki. W niedługim czasie maluch nauczy się jak może sam obsługiwać pozytywkę.
12m+
Gdy dziecko będzie już chodzić, wielką radością będzie noszenie ze sobą pozytywki i słuchanie wybranych utworów aż z 6 kategorii muzycznych.

Funkcje rozwojowe karuzeli:
- rozwój emocjonalny i społeczny:
Inteligencja emocjonalna Obejmuje wszystkie umiejętności związane z emocjami i interakcjami z innymi osobami. Umiejętności te kształtują nasz charakter, wzbogacają naszą osobowość i pozwalają na prawidłowe funkcjonowanie w społeczeństwie. Rozwój emocjonalny i społeczny rozwijają: zabawki, które mogą stać się przyjacielem dziecka i pomóc mu w wyrażaniu uczuć.
- rozwój logicznego myślenia:
Inteligencja logiczna jest zdolnością łączenia poszczególnych elementów informacji. Logiczne myślenie rozwijają zabawki takie jak puzzle czy klocki. Rozwijają , pomysłowość, umiejętności porządkowania, wnioskowania i rozwiązywania problemów.
- rozwój ruchów całego ciała:
Ruchy całego ciała są możliwe, dzięki grupie dużych mięśni odpowiedzialnych za poruszanie. Mięśnie te umożliwiają dziecku podnoszenie główki, przewracanie się na brzuszek, raczkowanie, siadanie i chodzenie. Rozwój dużych mięśni rozpoczyna się już w pierwszych tygodniach życia dziecka.
- rozwój ruchów precyzyjnych:
Motoryka mała to ruchy precyzyjne, takie jak: chwytanie przedmiotów dwoma palcami, przebieranie palcami stóp, ruchy warg albo języka w celu posmakowania lub zbadania różnych przedmiotów.
- rozwój umiejętności artystycznych:
Inteligencja artystyczna jest zdolnością do uczenia się o kolorach, kształtach, formach oraz umiejętnością rysowania linii, rozróżniania muzyki i rytmu, rozumienia proporcji i perspektyw. Zabawki o wyrazistych kolorach, książeczki, kolorowanki, zabawki muzyczne,sortery pomagają w rozwoju tej umiejętności.
- rozwój wyobraźni i kreatywności:
Wyobraźnia daje nam możliwość tworzenia tego, co fizycznie nie istnieje: obrazów, idei, myśli i uczuć. Dzięki kreatywności, możemy urzeczywistniać marzenia oraz rozwijać zdolność do improwizacji, przejmowania inicjatywy i rozwiązywania problemów.
- rozwój zmysłów:
Podstawowe zmysły: wzroku, smaku, słuchu, węchu i dotyku pobudzają ciekawość dziecka i zachęcają je do do odkrywania świata znajdującego się dokoła niego. Pobudzanie zmysłów dziecka pomoże mu lepiej rozwinąć zdolność odbierania bogatych i precyzyjnych informacji z otoczenia. To dlatego tak bardzo ważne jest zapewnienie każdemu maluchowi odpowiedniej stymulacji na poszczególnych etapach jego rozwoju.
Zabawki opracowane zostały przez wiodących psychologów wraz z rodzicami.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary opakowania: 42x12x34cm
Produkt wymaga 3 baterii 1.5V LR14 (brak w zestawie).
Numer katalogowy: TL1305606830R N01/18
Zabawki - Numer handlowy: 48241

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Karuzela Rośnij z Muzyką Świat małej księżniczki?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Karuzela Rośnij z Muzyką Świat małej księżniczki możesz kupić za 199.00 zł. Cena Karuzela Rośnij z Muzyką Świat małej księżniczki jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 199.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Karuzela Rośnij z Muzyką Świat małej księżniczki?
Najniższy koszt przesyłki dla Karuzela Rośnij z Muzyką Świat małej księżniczki wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Karuzela Rośnij z Muzyką Świat małej księżniczki jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Karuzela Rośnij z Muzyką Świat małej księżniczki?
Karuzela Rośnij z Muzyką Świat małej księżniczki to wyjątkowa zabawka rozwojowa. Posiada unikalny system poruszania się 4D zapewniający możliwość obserwacji uroczych zawieszek do aż 18 różnych melodii w 6 kategoriach muzycznych.
Zabawki - Numer handlowy: 48241Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator