Smartfon Świat zwierząt DD80081 - Opis produktu

Smartfon Świat zwierząt to dotykowa zabawka wypełniona po brzegi dźwiękami i melodiami, które będą bawiły każde dziecko. Zawiera aż 28 melodii, 18 odgłosów zwierząt, 5 kolorów, cyfr i kształtów oraz migające światełko - a wszystko zamknięte w małym smartfonie. Odkryj jego dwie aktywne strony i baw się w dowolnym miejscu. Na obu kolorowych stronach znajdziesz mnóstwo realistycznych odgłosów zwierząt, piosenkę w języku polskim, kolorowe kształty oraz cyferki oraz wiele niespodzianek do odkrycia. Zabawka w swej kompaktowej formie łączy rozrywkę z nauką. Wielkość produktu pozwala na zabranie go wszędzie ze sobą i umilenie czasu oczekiwania lub podróży.
 
Funkcje produktu:
- mówi w j. polskim,
- słuchaj wesołej piosenki,
- odkrywaj realistyczne odgłosy, melodyjki i zabawne dźwięki,
- posiada światełko,
- nauka kolorów, cyfr i kształtów,
- rozwija sprawność manualną dziecka, 
- stymuluje zmysł wzroku i słuchu,
- uczy dziecko wykonywania prostych poleceń,
- wykonany jest z bezpiecznego plastiku, łatwego do utrzymania w czystości.
 
Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia.
Zabawka wymaga 3 sztuk baterii AAA 1,5V, załączone baterie testowe.
Wymiary opakowania: 23x5x15,5cm, wielkość zabawki ok. 15x7cm.
Numer katalogowy: DD80081
Zabawki - Numer handlowy: 50162/3

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator