Smartfon Świat zwierząt DD80081 - Opis produktu

Smartfon Świat zwierząt to dotykowa zabawka wypełniona po brzegi dźwiękami i melodiami, które będą bawiły każde dziecko. Zawiera aż 28 melodii, 18 odgłosów zwierząt, 5 kolorów, cyfr i kształtów oraz migające światełko - a wszystko zamknięte w małym smartfonie. Odkryj jego dwie aktywne strony i baw się w dowolnym miejscu. Na obu kolorowych stronach znajdziesz mnóstwo realistycznych odgłosów zwierząt, piosenkę w języku polskim, kolorowe kształty oraz cyferki oraz wiele niespodzianek do odkrycia. Zabawka w swej kompaktowej formie łączy rozrywkę z nauką. Wielkość produktu pozwala na zabranie go wszędzie ze sobą i umilenie czasu oczekiwania lub podróży.
 
Funkcje produktu:
- mówi w j. polskim,
- słuchaj wesołej piosenki,
- odkrywaj realistyczne odgłosy, melodyjki i zabawne dźwięki,
- posiada światełko,
- nauka kolorów, cyfr i kształtów,
- rozwija sprawność manualną dziecka, 
- stymuluje zmysł wzroku i słuchu,
- uczy dziecko wykonywania prostych poleceń,
- wykonany jest z bezpiecznego plastiku, łatwego do utrzymania w czystości.
 
Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej. Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia.
Zabawka wymaga 3 sztuk baterii AAA 1,5V, załączone baterie testowe.
Wymiary opakowania: 23x5x15,5cm, wielkość zabawki ok. 15x7cm.
Numer katalogowy: DD80081
Zabawki - Numer handlowy: 50162/3

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Smartfon Świat zwierząt DD80081?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Smartfon Świat zwierząt DD80081 możesz kupić za 29.00 zł. Cena Smartfon Świat zwierząt DD80081 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 29.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Smartfon Świat zwierząt DD80081?
Najniższy koszt przesyłki dla Smartfon Świat zwierząt DD80081 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Smartfon Świat zwierząt DD80081 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Smartfon Świat zwierząt DD80081?
Dwustronny smartfon Świat zwierząt ma atrakcyjne dźwięki, piosenkę, melodie, odgłosy, naukę kolorów, cyferek i kształtów, a wszystko zamknięte w małym smartfonie! Bawiąc się nim, dziecko rozwija małą motorykę, wymowę oraz percepcję słuchową.
Zabawki - Numer handlowy: 50162/3Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator