Gra Mysie chowanki 40335 - Opis produktu

Mysie chowanki to piiiiskliwa gra w szukanie myszek! W grze może uczestniczyć od 2 do 4 graczy już od 3 lat. Każdy z uczestników otrzymuje myszkę w innym kolorze, a następnie losuje spośród serowych kart tę, na której schowała się myszka w jego kolorze. Podnoszenie karty odbywa się za pomocą przyssawki na pyszczku myszki. Bądźcie czujni, wśród kart ukrył się podstępny kot, a ten kto na niego trafi, będzie musiał oddać jedną ze swoich serowych kart. Gdy któryś z graczy wylosuje kartę z kocimi puzzlami, odkłada ją na bok obrazkiem do góry. Następny gracz, który wylosuje puzzel, dokłada go do układanki, a gra kończy się z chwilą ułożenia całego obrazka. Gracze liczą wszystkie myszki widoczne na kartach, które udało im się zebrać, ten kto złapał ich najwięcej, wygrywa. Poza myszkami i puzzlami, serowe karty kryją jeszcze tęczową myszkę oraz śpiącego kotka. Chcecie wiedzieć, co oznaczają? Zagrajcie w Mysie Chowanki i przekonajcie się sami. Gra rozwija wyobraźnię, wymaga skupienia, uczy koncentracji i logicznego myślenia oraz ćwiczy pamięć. Sprzyja nawiązywaniu dobrych relacji towarzyskich oraz zwiększa samodzielność, a spostrzegawczość pomoże w wygranej.

Cechy zabawki:
- każdy z graczy otrzymuje jedną piszczącą myszkę, zabawa polega na podnoszeniu za pomocą piszczącej myszki kart, pod którymi kryją się kolorowe myszki i zebraniu największej ilości kart przedstawiających myszkę w kolorze odpowiadającym ich piszczącym myszkom,
- gra dla 2-4 graczy od 3 roku życia,
- w zestawie znajdują się: 32 serowe karty, 4 piszczące myszy,
- gra bez potrzeby używania baterii,
- wspiera budowanie relacji towarzyskich,
- wymaga spostrzegawczości i koncentracji,
- rozwija wyobraźnię, ćwiczy pamięć i logiczne myślenie.

Marka Dumel Discovery to wysokiej jakości produkty, dzięki którym Twoje dziecko będzie miało większe możliwości zdobywania wiedzy jeszcze zanim pójdzie do przedszkola, ale także już w czasie nauki szkolnej.Ta nowa marka została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości nagrania w j.polskim, których wymowa była konsultowana ze znanymi w Polsce autorytetami z tej dziedziny.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Dumel Discovery to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia. 
Wymiary opakowania: ok. 26,5x26,5x5,5cm
Numer katalogowy: DD40335
Zabawki - Numer handlowy: 50160

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gra Mysie chowanki 40335?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gra Mysie chowanki 40335 możesz kupić za 39.00 zł. Cena Gra Mysie chowanki 40335 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 39.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gra Mysie chowanki 40335?
Najniższy koszt przesyłki dla Gra Mysie chowanki 40335 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gra Mysie chowanki 40335 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gra Mysie chowanki 40335?
Mysie chowanki to piiiiskliwa gra w szukanie myszek! W grze może uczestniczyć od 2 do 4 graczy już od 3 lat. Skoncentruj się i zbierz jak najwięcej serowych kart, omijając koty!
Zabawki - Numer handlowy: 50160Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator