Gra edukacyjna Polowanie na duchy - Opis produktu

Gra Polowanie na duchy to propozycja zabawy dla wszystkich dzieci w wieku od 5 do 99 lat. W rozgrywce może brać udział od 2 do 4 graczy. Dzieci grając, świetnie się bawią oraz ćwiczą spostrzegawczość i refleks. Czas na otwarcie sezonu polowań na duchy! buuuu! Celem gry jest schwytanie wszystkich duchów przedstawionych na pułapce szybciej niż inni. Śmiało dołącz odważnie do drużyny, wybierz swoją pułapkę z siecią, uważnie przyjrzyj się postaciom duchów i rozpocznij zabawę. Wybrana osoba wyciąga z woreczka kartę z duchę i kładzie ją na stole. Ten z graczy, który zauważy ją u siebie na pułapce musi jako pierwszy przykryć ducha swoją pułapką, wtedy zabiera go do swoojej kolekcji. Jednak jeśli gracz przypadkowo nakryje pułapką ducha, który nie jest mu potrzebny, musi oddać kartę z tym duchem oraz jedną ze swoich wcześniej wygranych kart do ogólnej puli w woreczku. Jeśli nakryjesz pułapką kartę z nietoperzami, to możesz od dowolnego gracza zabrać wybraną kartę i oddać ją do puli w woreczku. Nie można schwytać 2 jednakowych duchów, jeśli uczestnik zabawy przykryje swoją pułapką ducha, którego już posiada, musi go zwrócić do ogólnej puli. Gracz, który jako pierwszy schwyta wszystkie swoje duchy musi zawołać "Duchy!". Po sprawdzeniu, czy wszystkie duchy zebrano prawidłowo zostaje zwycięzcą.
W zestawie znajdują się: 4 pyłapki, 30 kart, woreczek, instrukcja.
 
Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 5 do 99 lat.

Nr katalogowy: RK1020-06

Zabawki - Numer handlowy: 90035/2

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gra edukacyjna Polowanie na duchy?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gra edukacyjna Polowanie na duchy możesz kupić za 30.00 zł. Cena Gra edukacyjna Polowanie na duchy jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 30.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gra edukacyjna Polowanie na duchy?
Najniższy koszt przesyłki dla Gra edukacyjna Polowanie na duchy wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gra edukacyjna Polowanie na duchy jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gra edukacyjna Polowanie na duchy?
Gra Polowanie na duchy to propozycja zabawy dla wszystkich dzieci w wieku od 5 do 99 lat. Świetna zabawa oraz rozwój spostrzegawczości i refleksu. Czas na otwarcie sezonu polowań na duchy! buuuu! Celem gry jest schwytanie wszystkich duchów przedstawionych na pułapce szybciej niż inni.
Zabawki - Numer handlowy: 90035/2Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator