Gra edukacyjna dla najmniejszych Matematyka - Opis produktu

Gra edukacyjna - Matematyka to propozycja dla najmłodszych - już dla dzieci powyżej 3 lat. Dzięki zabawie z tą grą maluchy zaczną poznawać cyfry i podejmą pierwsze próby liczenia. Gra zawiera fiszki z obrazkami 10 cyfr przedstawione jako znak graficzy oraz postaci zwierząt w odpowiedniej ilości, 16 kartek ze słowami oraz patyczki do liczenia. Na kartkach zadano po 3 pytania do każdej cyferki, aby móc z dzieckiem za każdym razem inaczej policzyć o którą liczbę chodzi. Odlicz odpowiednią ilość liczmanów w stosunku do tej przedstawionej na kartce, odpowiadaj na pytania i szukaj fiszek z potrzebnymi cyframi. Podpowiedzią jest także pierwsza literka wyrazu i rysunek. Kolorowe obrazki sprawią, że zabawa nie będzie się nudzić dziecku i uczyni proces nauki bardziej ciekawym i wesołym. Zabawa z użyciem tej gry zachęca do nauki liczenia, rozwija logiczne myślenie, koncentrację i pamięć. Gra matematyka jest zapakowana w tubę, dzięki czemu po skończonej zabawie można złożyć wszystkie elementy, aby się nie zgubiły. 
 
Zestaw: 10 kartonowych elementów z cyframi, 16 kartek z opisami, liczmany.
 
Witamy w świecie Roter Kafer czyli gier rozwijających i edukacyjnych dla maluchów oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Wszyscy jesteśmy różni, ale łączy nas miłość do dzieci i pasja do swojej pracy. Wierzymy, że tworzymy świat dziecka bardziej emocjonalnym, a rozwój dzieci lekkim i porywającym. Pomagamy rodzicom wychować szczęśliwe i mądre dzieci. Bawimy się z dziećmi, obserwujemy je i szukamy innowacyjnych rozwiązań. Technologia FOAM została opracowana przez naszych technologów specjalnie dla malutkich dzieci. Polega na tym, że wszystkie detale puzzli i magnesów składają się z grubej warstwy pianki, która nadaje im objętości. Dzięki temu piankowe magnesy są miękkie i trójwymiarowe, łatwo zdejmować je z tablicy magnetycznej oraz przemieszczać po powierzchni, czego nie można tak łatwo zrobić ze zwyczajnymi płaskimi magnesami. Mając z tym kłopot, maluchy często rezygnowały z zabawy magnesami.
Szczególną uwagę zwracamy na jakość i bezpieczeństwo produkcji oraz materiałów, z których są wykonane nasze produkty. Produkcja Roter Kafer została przetestowana w laboratorium Unii Europejskiej i certyfikowana zgodnie z europejskimi standardami СE. W 2013 roku nasz zakład produkcyjny pomyślnie przeszedł audyt na odpowiedniość wymogom programu międzynarodowych standardów pracy ("program ILS") w ramach współpracy z firmą DISNEY.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 3 lat.

Nr katalogowy: RK1050-02

Zabawki - Numer handlowy: 90018/2

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Gra edukacyjna dla najmniejszych Matematyka?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Gra edukacyjna dla najmniejszych Matematyka możesz kupić za 39.00 zł. Cena Gra edukacyjna dla najmniejszych Matematyka jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 39.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Gra edukacyjna dla najmniejszych Matematyka?
Najniższy koszt przesyłki dla Gra edukacyjna dla najmniejszych Matematyka wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Gra edukacyjna dla najmniejszych Matematyka jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Gra edukacyjna dla najmniejszych Matematyka?
Gra edukacyjna Matematyka to propozycja dla najmłodszych - już dla dzieci powyżej 3 lat. Dzięki zabawie z tą grą maluchy zaczną poznawać cyfry i podejmą pierwsze próby liczenia.
Zabawki - Numer handlowy: 90018/2Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator