Robo Kombat Balloon 2-pack 88038 - Opis produktu

Robo Kombat Balloon to nowa wersja zdalnie sterowanych robotów z głową balonu. Pozwoli dzieciom na aktywne spędzenie czasu, organizując walki robotów. Ładna kolorystyka produktów oraz rywalizacja bez szkody na własnym ciele, zachęca najmłodszych do częstego ich wykorzystywania. Podczas pojedynków dzieci będą ćwiczyć koordynację wzrokowo-ruchową oraz zdolności manualne. Zamocuj balon na robocie, załóż zdejmowalne gogle na balon tworząc zabawną postać wojownika. Uruchom robota oraz pilot oraz bądź gotowy do walki! Zadawaj ciosy, stosuj uniki, aż nastąpi BOOM! i pęknie balon przeciwnika, a wtedy wygrasz! Roboty mają szeroki zakres ruchów, w tym aż 5 kombinacji uderzeń, dzięki którym wraz z fajnymi efektami dźwiękowymi zapewnią wiele emocji. Dodatkową atrakcją jest nieoczekiwany wybuch balona, który daje super efekt dźwiękowy i wielkie zwycięstwo. To wszystko sprawia, że zabawa jest niezwykle efektowna i zaskakująca. Zabawka ma 2 tryby gry, które pozwalają grać samemu lub ze znajomymi: Challenge Mode: walka ze sztuczną inteligencją (A.I.) oraz tryb Versus: potyczka ze znajomymi (maksymalnie 4 graczy). Wymagane są roboty z różnymi kanałami. Te wielofunkcyjne zabawki mają nieduże rozmiary, dzięki czemu łatwo je zabrać ze sobą i przeprowadzić rozgrywki u domu lub u kolegi.

W zestawie znajdują się:
- 2 roboty,
- 2 wygodne piloty,
- 2 google-okulary,
- 24 balony (wielokolorowe), aby móc zacząć grę od razu po wyjęciu z pudełka; później można dokupić dodatkowe balony, bo pasują do zabawki prawie wszystkie rodzaje owalnych, gumowych balonów, jakie można znaleźć na rynku.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 5 roku życia.
Wymiary opakowania: ok. 46x26,5x11cm. Wielkość robota ok. 15cm.
Zabawka wymaga 2 baterii AAA do pilota i 3 baterii AA do robota (nie załączono).
Numer katalogowy: S88038
Zabawki - Numer handlowy: 84069

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Robo Kombat Balloon 2-pack 88038?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Robo Kombat Balloon 2-pack 88038 możesz kupić za 145.00 zł. Cena Robo Kombat Balloon 2-pack 88038 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 145.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Robo Kombat Balloon 2-pack 88038?
Najniższy koszt przesyłki dla Robo Kombat Balloon 2-pack 88038 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Robo Kombat Balloon 2-pack 88038 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Robo Kombat Balloon 2-pack 88038?
Robo Kombat Balloon to nowa wersja walczących robotów z głową balonu. Zamocuj balon na robocie, załóż zdejmowalne gogle na balon tworząc zabawną postać. W zestawie znajdziesz 2 roboty i 2 piloty oraz akcesoria.
Zabawki - Numer handlowy: 84069Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator