Balibazoo Zawieszka dwustronna 80366 - Opis produktu

Zawieszka dwustronna z kolekcji sensorycznej to świetna zabawka do przymocowania w dowolnym miejscu. Urocza krówka z dumą zajmie miejsce przy wózeczku, foteliku lub dziecinnym łóżeczku, by w dowolnej chwili zabawić dziecko. Zawieszka wyposażona została w kolorową piszczałkę z podobiznami pieska i kotka, elastyczny gryzaczek w kształcie listka i przeźroczystą grzechotkę z malutkimi kuleczkami, która wydaje wesoły dźwięk przy potrząsaniu. Z tyłu pluszowej zawieszki kryje się bezpieczne lusterko do samopoznania malucha. Zdecydowane kolory i kontrastujące wzory, ciekawe grafiki niezwykle intensywnie wpływają na zmysły najmłodszych dzieci.
Seria BALIBAZOO to doskonałe produkty dla najmłodszych dzieci gwarantujące wysokiej jakości, bezpieczne materiały. To zabawki, które zapewnią wiele doznań sensorycznych, a również zmieniają funkcjonalność w zależności od potrzeb dziecka i opiekuna.
 
Funkcje zabawki:
- sympatyczna zawieszka z krówką,
- posiada praktyczny uchwyt, otwarte kółeczko do mocowania zabawki w dowolnym miejscu,
- zróżnicowane faktury materiału, z ciekawymi graficznymi wzorami skupiającymi uwagę,
- piszczałka,
- elastyczny gryzak,
- grzechotka,
- bezpieczne lusterko z jednej strony zabawki umożliwia poznawanie swojego odbicia przez dziecko.
 
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia. 
Długość pluszowej zabawki (bez uchwytu): ok. 22cm 
Numer katalogowy: 80366
Zabawki - Numer handlowy: 88244

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo Zawieszka dwustronna 80366?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo Zawieszka dwustronna 80366 możesz kupić za 25.00 zł. Cena Balibazoo Zawieszka dwustronna 80366 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 25.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo Zawieszka dwustronna 80366?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo Zawieszka dwustronna 80366 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo Zawieszka dwustronna 80366 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo Zawieszka dwustronna 80366?
Zawieszka dwustronna z kolekcji sensorycznej to świetna zabawka do przymocowania w dowolnym miejscu. Posiada piszczałkę z podobiznami pieska i kotka, elastyczny gryzaczek w kształcie listka i przeźroczystą grzechotkę z malutkimi kuleczkami, która wydaje wesoły dźwięk przy potrząsaniu.
Zabawki - Numer handlowy: 88244Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator