Zawieszka sowa Ottilie z maleństwem DD82475 - Opis produktu

Seria BALIBAZOO to doskonałe produkty dla najmłodszych dzieci gwarantujące wysokiej jakości, bezpieczne materiały. To zabawki, które zapewnią wiele doznań sensorycznych, a również zmieniają funkcjonalność w zależności od potrzeb dziecka i opiekuna. Urocza zawieszka sowa Ottilie z maleństwem chętnie pokazuje mu świat  i zachęca wszystkie dzieci, aby odkrywały go razem z nimi!
Maluszek może teraz cieszyć się zabawą i ćwiczyć koordynację wyjmując lub umieszczając małą sówkę w ramionach mamy. To podwójna zabawka:
Duża sowa to świetna przytulanka. Posiada duże, brązowe z zewnątrz, welurowe skrzydła, które wykonane zostały z szeleszczącego materiału. Skrzydła można zapiąć dzięki umieszczonemu wewnątrz rzepowi i w ten sposób duża sowa przytula malutką, która jest schowana w kieszonce na brzuszku. Dodatkową niespodzianką jest umieszczone na skrzydełku bezpieczne lusterko do poznawania siebie i metki o zróżnicowanej fakturze, które pomogą najmłodszym rozwijać umiejętności poznawcze. Ukojenie podczas ząbkowania przyniosą kolorowe gryzaki: jeden elastyczny listek oraz 2 plastikowe elementy: kółeczko i kwadrat.
Mała sówka jest jednocześnie piszczkiem. Potrafi wyskoczyć z maminej kieszonki, a gdy tylko dziecko naciśnie na brzuszek, uroczo zapiszczy. Jest przymocowana na tasiemcę, dzięki czemu nie ma obawy, że się zgubi.
Praktyczny uchwyt pozwoli przymocować zawieszkę w dowolnym miejscu. Wspaniały produkt na prezent.

Funkcje zabawki:
- sympatyczna przytulanka z maleństwem  w kontrastujących kolorach,
- uczy podstaw relacji rodzic-dziecko dzięki zapinanym na rzep skrzydełkom pokazując formę opiekowania się i miłości,
- posiada satynowe wstążeczki do skubania,
bezpieczne lusterko do oglądania swojego odbicia i poznawania siebie umieszczone na wewnętrznej stronie skrzydła,
- jedna łapka dużej sowy trzyma 2 plastikowe elementy: kółeczko i kwadrat wydające klekoczący dźwięk podczas ruchu zabawki,
- a na drugiej umieszony jest elastyczny gryzak - listek,
- ma wygodny uchwyt do trzymania lub zawieszenia,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.

Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Wielkość zabawki (razem z uchwytem): ok. 35cm
Numer katalogowy: DD82475
Zabawki - Numer handlowy: 88198

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Zawieszka sowa Ottilie z maleństwem DD82475?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Zawieszka sowa Ottilie z maleństwem DD82475 możesz kupić za 31.90 zł. Cena Zawieszka sowa Ottilie z maleństwem DD82475 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 31.90 zł.

Ile kosztuje przesyłka Zawieszka sowa Ottilie z maleństwem DD82475?
Najniższy koszt przesyłki dla Zawieszka sowa Ottilie z maleństwem DD82475 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Zawieszka sowa Ottilie z maleństwem DD82475 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Zawieszka sowa Ottilie z maleństwem DD82475?
Urocza zawieszka sowa Ottilie z maleństwem chętnie pokazuje mu świat i zachęca wszystkie dzieci, aby odkrywały go razem z nimi! To podwójna zabawka. Maluszek może teraz cieszyć się zabawą i ćwiczyć koordynację wyjmując lub umieszczając małą sówkę w ramionach mamy.
Zabawki - Numer handlowy: 88198Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator