Jolly Baby Książeczka I see little you EN - Opis produktu

I see little you to troszkę większa, miękka, kolorowa książeczka w języku angielskim z wieloma elementami a-kuku oraz różnymi strukturami materiałów i pięknymi kolorami. Ta pierwsza książeczka zawiera 10 stron. Zgadywanki z dziewczynką w roli głównej. Gdzie ona się teraz schowała? Poszukiwania sprawią wiele radości i zachęcą do przekręcania kartek książki, oglądania obrazków, doświadczania poprzez dotyk oraz odkrywania niespodzianek. Szeleszczące elementy stymulują zmysły, a ukryty piszczek oraz grzechotka są ciekawymi atrakcjami do wypróbowania nowych dźwięków. Przyjemna opowiastka w prostych zdaniach może zachęcić do nauki języka angielskiego. Nie znasz angielskiego - nie szkodzi, zawsze możesz opowiedzieć swoją historię, patrząc na iliustracje i wymyślać coraz to nowe przygody. Format książeczki jest idealnie dopasowany do małych rączek dziecka, a także wygodny do tego, aby zabrać ją wszędzie ze sobą. Posiada zapięcie na rzep.

Funkcje zabawki:
- miękka, materiałowa książeczka zachęcająca do aktywności i odkrywania świata,
- książeczka w języku angielskim w interesującej formule zgadywanek a-kuku,
10-stronna,
- posiada szeleszczące strony,
- ukryta piszczałka i grzechotkę,
- książeczka ma zapięcie na rzep,
- ma uchwyt na grzbiecie ułatwiający noszenie w rączce lub zawieszenie w wybranym miejscu: do wózka, łóżeczka, nosidełka czy maty,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Marka JOLLY BABY w swojej ofercie ma ciekawe książeczki edukacyjne oraz zabawki. Wysoki standard materiałów i międzynarodowe certyfikaty jakości zapewniają bezpieczeństwo. Natomiast przemyślane rozwiązania sprawiają, że otwarcie każdej strony ksiażeczki zabiera nas w niezwykłą podróż, ucząc dziecko poprzez obrazy, struktury i aktywności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszego dnia życia.
Wielkość zabawki: ok. 18x3x18cm
Numer katalogowy:WLTH8157J-3
Zabawki - Numer handlowy: 17029/14

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Jolly Baby Książeczka I see little you EN?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Jolly Baby Książeczka I see little you EN możesz kupić za 45.00 zł. Cena Jolly Baby Książeczka I see little you EN jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 45.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Jolly Baby Książeczka I see little you EN?
Najniższy koszt przesyłki dla Jolly Baby Książeczka I see little you EN wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Jolly Baby Książeczka I see little you EN jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Jolly Baby Książeczka I see little you EN?
I see little you to troszkę większa, miękka, kolorowa książeczka w języku angielskim z wieloma elementami a-kuku oraz różnymi strukturami materiałów i pięknymi kolorami. Ma 10 stron, a na nich różne miejsca, gdzie można grać w chowanego. Poszukiwania sprawią wiele radości i zachęcą do przekręcania kartek książki, oglądania obrazków, doświadczania poprzez dotyk oraz odkrywania niespodzianek.
Zabawki - Numer handlowy: 17029/14Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator