Jolly Baby Kocyk sówka 80460 - Opis produktu

Kocyk sówka w ślicznym pastelowym różowym kolorze to urocza przytulanka – szmacianka, a w środku to jednocześnie materiałowa książeczka! Rozwijaj dziecięcą wyobraźnię - razem z wesołą sówką przeżyj podniebną przygodę. Stymuluj zmysły i zaangażuj dziecko w zabawę podczas nauki i odkrywania świata. Taki kocyk to idealny pierwszy przyjaciel w ciągu dnia i nocy. Zabawka została wykonana z materiałów najwyższej jakości, miłych w dotyku, świetnych do przytulenia podczas zasypiania. Sprawdzi się również podczas spaceru zapewniając dziecku możliwość odkrycia interesujących właściwości. Mięciutka książeczka składa się z kilku szeleszczących stron z kolorowymi obrazkami i tekstem w języku polskim. Zróżnicowane faktury materiałów rozwijają umiejętności poznawcze dziecka, a pluszowa okładka oraz ukryte w książeczce grzechotka i piszczałka, umilą zabawę.

Funkcje zabawki:
- idalny przyjaciel do przytulania i zasypiania - zastępuje pieluszkę,
- urocza postać sówki2w1 kocyk i książeczka,
- intensywne kolory oraz ciekawe grafiki stymulują zmysł wzroku,
- tekst w języku polskim,
- ukryte niespodzianki: grzechotka i piszczałka,
szeleszczące elementy,
- produkt certyfikowany dla najmłodszych, można używać od dnia narodzin,
- posiada pętelkę ułatwiającą zawieszenie w wybranym miejscu: do wózka, łóżeczk, nosidełka czy maty,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Marka JOLLY BABY w swojej ofercie ma ciekawe książeczki edukacyjne oraz zabawki. Wysoki standard materiałów i międzynarodowe certyfikaty jakości zapewniają bezpieczeństwo. Natomiast przemyślane rozwiązania sprawiają, że otwarcie każdej strony ksiażeczki zabiera nas w niezwykłą podróż, ucząc dziecko poprzez obrazy, struktury i aktywności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszego dnia życia.
Wielkość zabawki: ok. 23x3x13 cm
Numer katalogowy: 80460
Zabawki - Numer handlowy: 17016

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator