Jolly Baby Książeczka Traffic cloth book EN - Opis produktu

Traffic cloth book  - I spot a moving object to materiałowa książeczka ze sztywnymi kartkami w języku angielskim. Zapakowana w eleganckie papierowe pudełeczko, idealna jako prezent. Ma wzmocnione strony dzięki czemu przypomina klasyczną papierową książkę dla najmłoszych, ale jest ona trwała i łatwo przekładać w niej kartki. Książeczka zachęca do odkrywania świata poprzez oglądanie obrazków i czytanie krótkich zdań o różnych środkach komunikacji w języku angielskim. To 24 strony przygód, które przeżyjecie w różnych pojazdach: samochodzie, pociągu, samolocie, paralotnią, statkiem kosmicznym i łodzią poznając nowych przyjaciół oraz miejsca. Poszczególne strony zostały wzbogacone o dodatkowe elementy, które uatrakcyjnią zabawę: ruchome oczy-światełka, haftowane i filcowe elementy, sznureczki, strony z okienkiem oraz bezpieczne lusterko do samopoznania. Posiada praktyczny uchwyt umieszczony na grzbiecie, pomocny w noszeniu książki przez dziecko oraz zapięcie na rzep.

Funkcje zabawki:
materiałowa książeczka ze sztywnymi kartkami, łatwymi do przekładania dla najmłodszych,
- książeczka w języku angielskim,
24-stronna,
- posiada strony z okienkiem,
- zabawne ruchome oczy - światełka auta,
- bezpieczne lusterko,
zapięcie na rzep,
- ma uchwyt na grzbiecie ułatwiający noszenie w rączce lub zawieszenie w wybranym miejscu: do wózka, łóżeczka, nosidełka czy maty,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów w kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Marka JOLLY BABY w swojej ofercie ma ciekawe książeczki edukacyjne oraz zabawki. Wysoki standard materiałów i międzynarodowe certyfikaty jakości zapewniają bezpieczeństwo. Natomiast przemyślane rozwiązania sprawiają, że otwarcie każdej strony ksiażeczki zabiera nas w niezwykłą podróż, ucząc dziecko poprzez obrazy, struktury i aktywności.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszego dnia życia.
Wielkość zabawki: ok. 15,5x3x15,5cm
Numer katalogowy:WLTH8241J-4
Zabawki - Numer handlowy: 17029/28

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Jolly Baby Książeczka Traffic cloth book EN?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Jolly Baby Książeczka Traffic cloth book EN możesz kupić za 49.00 zł. Cena Jolly Baby Książeczka Traffic cloth book EN jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 49.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Jolly Baby Książeczka Traffic cloth book EN?
Najniższy koszt przesyłki dla Jolly Baby Książeczka Traffic cloth book EN wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Jolly Baby Książeczka Traffic cloth book EN jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Jolly Baby Książeczka Traffic cloth book EN?
Traffic cloth book - I spot a moving object to materiałowa książeczka ze sztywnymi 12 kartkami w języku angielskim. Zapakowana w eleganckie papierowe pudełeczko, idealna jako prezent. Zachęca do odkrywania świata poprzez oglądanie obrazków, odkrywanie atrakcji i czytanie krótkich zdań o różnych środkach komunikacji.
Zabawki - Numer handlowy: 17029/28Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator