Książeczka dobranoc Michasiu BK1504 - Opis produktu

Sensoryczna książeczka Dobranoc Michasiu to produkt przeznaczony dla maluszków już od urodzenia. 8-stronicowa książeczka jest mięciutka i pluszowa oraz opowiada bajeczkę, która ułatwi dziecku zrozumienie kolejności czynności przed snem. Jest pełna wizualnych i dotykowych atrakcji, wykonana jest z tkanin o różnych fakturach, posiada ruchome elementy oraz piszczek. Może dodatkowo pełnić funkcję przytulanki.

Funkcje produktu:
- stymuluje spostrzegawczość dziecka, ponieważ strony zawierają liczne szczegóły,
- rozwija sprawność manualną dziecka dzięki interaktywnym funkcjom oraz ćwiczy przekładanie kartek książeczki,
- wspomaga rozwój koordynacji wzrokowo-ruchowej,
- stymuluje zmysły: wzroku - dzięki intensywnym, kontrastującym kolorom i doszytym trójwymiarowym, ruchomym elementom oraz słuchu - dzięki piszczałce,
- ciekawe i kolorowe obrazki z licznymi szczegółami zachęcają do dotykania,
- na każdej stronie znajduje się część historyjki w języku polskim,
- przeźroczyste opakowanie książeczki ułatwia jej przechowywanie i chroni przed ubrudzeniem.

Bawiąc się nią dziecko rozwija:
- receptory dotyku wraz z małą motoryką,
- naukę języka polskiego dzięki opowiadaniu,
- naukę kolorów,
- percepcję słuchową,
- percepcję wzrokową,
- uczy kojarzenia kolejności czynności przed snem.

   Marka Smily Play powstała z myślą o najmłodszych dzieciach po to, aby zabawa inspirowała dziecko i w naturalny sposób wspierała jego rozwój. Dlatego zabawki Smily Play zostały zaprojektowane i wykonane z wyjątkową starannością. Projektowanie zawsze rozpoczyna się od analizy potrzeb i możliwości dziecka w określonym wieku. Chodzi o to, aby dziecko z radością i zapałem sięgało po zabawki, a bawiąc się, otrzymywało jak najwięcej bodźców zachęcających ćwiczeń ciała i umysłu. Ponieważ przez zabawę maluchy mogą bardzo wiele się nauczyć, wystarczy je tylko zainteresować i zachęcić, korzystając z zabawek, które stymulują ich zmysły. Ważne jest, aby zabawka absorbowała uwagę, zachęcała do wysiłku intelektualnego oraz zdobywania nowych umiejętności.
   Bogactwo przyjemnych dla oka kolorów, interesujące kształty i funkcje angażujące wyobraźnię oraz konieczność logicznego myślenia – te wszystkie cechy znajdują się w produktach Smily Play. Edukacyjne oraz interaktywne zabawki dla dzieci doskonale sprawdzą się w swojej roli, wspierając prawidłowy rozwój, a także zapewniając długie godziny świetnej rozrywki. Wszystkie zostały stworzone z myślą o bezpieczeństwie, dlatego nie tylko wykonano je z odpowiednich materiałów, ale też zaprojektowano tak, aby żadne elementy nie spowodowały zagrożenia dla zdrowia. Wysoką jakość wyrobów poświadczają atesty bezpieczeństwa dopuszczające zabawki do sprzedaży na rynku europejskim.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary zabawki ok.: 18x19cm.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.
Nr katalogowy: BK1504

Zabawki - Numer handlowy: 89018

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Książeczka dobranoc Michasiu BK1504?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Książeczka dobranoc Michasiu BK1504 możesz kupić za 32.00 zł. Cena Książeczka dobranoc Michasiu BK1504 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 32.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Książeczka dobranoc Michasiu BK1504?
Najniższy koszt przesyłki dla Książeczka dobranoc Michasiu BK1504 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Książeczka dobranoc Michasiu BK1504 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Książeczka dobranoc Michasiu BK1504?
Sensoryczna 8-stronicowa książeczka Dobranoc Michasiu dla dzieci już od urodzenia. Jest mięciutka i pluszowa oraz opowiada bajeczkę, która ułatwi dziecku zrozumienie kolejności czynności przed snem. Jest pełna wizualnych i dotykowych atrakcji, posiada różne faktury, ruchome elementy i piszczek.
Zabawki - Numer handlowy: 89018Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator