GiliGums Wieloryb - talerz + sztućce szary 50228 - Opis produktu

Wieloryb - talerz + sztućce szary to idealny pierwszy zestaw obiadowy dla malucha! Dzięki niemu dziecko chętnie podejmie pierwsze próby smaodzielnego jedzenia. W skład tego praktycznego zestawu wchodzi silikonowy talerzyk w kształcie wieloryba z przyssawką pod spodem i komplet sztućców (widelec oraz łyżka) - wykonanych ze stali nierdzewnej oraz silikonu. Każda z przegródek talerzyka ma inną pojemność, co pozwala na odpowiednie rozmieszczenie poszczególnych elementów posiłku. W postawie talerzyka znajduje się silikonowa przyssawka, która zapobiega przesuwaniu się talerza, ułatwiając tym samym maluchowi spożywanie posiłku i zapobiegając jego wywróceniu. Sztućce wyposażone są w silikonowe uchwyty, które zapobiegają niekontrolowanemu wyślizgiwaniu się łyżki, czy widelca z rączki.
 
Funkcje produktu:
- talerzyk w kształcie wieloryba z 3 przegródkami o różnych pojemnościach: 180ml, 130ml i 350ml,
- pod talerzykiem znajduje się przyssawka zapobiegająca przesuwaniu się talerza,
- można myć w zmywarce,
- z talerzyka można korzystać w kuchence mikrofalowej,
- w komplecie talerz oraz sztućce (widelec i łyżka),
- elastyczny materiał, nie zawierajacy BPA, ołowiu, PCW i ftalanów,
- zapakowany w estetyczne pudełeczko.
 
Seria zabawek GiliGums to wysokiej jakości produkty silikonowe dla niemowląt. Charakteryzują się wyjątkowo miękkim silikonem premium oraz specjalnym designem ułatwiającym chwytanie i możliwość łatwego żucia przez maluchy. GiliGums pomoże Twojemu dziecku przejść przez okres ząbkowania pomagając w trudnych chwilach i uśmierzając ból. Użyte do ich wytworzenia materiały są najwyższej jakości, bezpieczne - nie zawierają BPA ani ftalanów. Oryginalna forma projektowanych zabawek, jest nie tylko użyteczna i komfortowa, ale zapewnia bogaty wybór kolorystyczny oraz wyjątkową miękkość. Dodatkowo gryzaki mogą mieć również funkcje grzechotek. Gryzaki i szczoteczki są elastyczne i trwałe, dzięki czemu można je dowolnie wyginać bez obawy o odkształcenia. Ponadto różnorodna struktura i rozmiar pozwala na swobodne chwytanie i pobudzanie wszystkich zmysłów dziecka, ze szczególnym uwzględnieniem dotyku i wzroku. Zabawki zostały specjalnie wykonane, aby pasowały do dłoni dziecka, co ułatwia ich utrzymanie, a jednocześnie pomaga rozwinąć zdolności sensoryczne i poprawić koordynację oko-ręka-usta. Co najważniejsze gryzaki silikonowe wyprodukowane zostały zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi normami, dając gwarancję iż ich kształt uniemożliwia zadławienie. Zabawki silikonowe GiliGums to również wygoda i praktyczne aspekty dla rodziców. Łatwo dbać o ich higienę oraz można je schłodzić sprawiając, że dodamy do zwykłego użytkowania chłodnego ukojenia dla drażliwych dziąseł dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od 6 miesiąca życia. 
Wielkość opakowania: ok. 28x4,5x22cm
Numer katalogowy: GG50228
Zabawki - Numer handlowy: 00520/02

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje GiliGums Wieloryb - talerz + sztućce szary 50228?
Aktualnie w najniższej cenie produkt GiliGums Wieloryb - talerz + sztućce szary 50228 możesz kupić za 55.00 zł. Cena GiliGums Wieloryb - talerz + sztućce szary 50228 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 55.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka GiliGums Wieloryb - talerz + sztućce szary 50228?
Najniższy koszt przesyłki dla GiliGums Wieloryb - talerz + sztućce szary 50228 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt GiliGums Wieloryb - talerz + sztućce szary 50228 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać GiliGums Wieloryb - talerz + sztućce szary 50228?
Wieloryb - talerz + sztućce szary to idealny pierwszy zestaw obiadowy dla malucha! W skład tego praktycznego zestawu wchodzi silikonowy talerzyk w kształcie wieloryba z przyssawką pod spodem i komplet sztućców (widelec oraz łyżka) - wykonanych ze stali nierdzewnej oraz silikonu.
Zabawki - Numer handlowy: 00520/02Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator