GiliGums Talerzyk z podkładką turkusowy 50266 - Opis produktu

Talerzyk z podkładką turkusowy to praktyczny produkt, który umili pierwsze obiadki! Sprawdzi się w domu i w podróży. Ładnie podane danie zachęca dziecko do podejmowania samodzielnych prób jedzenia. Talerz posiada 3 przegródki, różniące się wielkością, co pozwala na wygodne rozmieszczenie poszczególnych składników posiłku zgodnie z indywidualnymi potrzebami dziecka. Podstawą jest powierzchnia antypoślizgowa zapobiegająca przesuwaniu się talerzyka. Produkt ekologiczny, wykonany w całości z bezpiecznego silikonu, co ułatwia dbanie o jego czystość. Posiada dziurkę, dzięki której można go zawiesić do wysuszenia.

Funkcje produktu:
- posiada 3 przegródki o różnych pojemnościach: 216ml, 155ml i 265ml,
- talerzyk jest połączony z antypoślizgową powierzchnią podstawy zwiększajacą jego stabilność,
- można go myć w zmywarce,
- wolno korzystać z niego w kuchence mikrofalowej,
- elastyczny materiał, nie zawierajacy BPA, ołowiu, PCW i ftalanów,
- zapakowany w estetyczne pudełeczko.
 
Seria zabawek GiliGums to wysokiej jakości produkty silikonowe dla niemowląt. Charakteryzują się wyjątkowo miękkim silikonem premium oraz specjalnym designem ułatwiającym chwytanie i możliwość łatwego żucia przez maluchy. GiliGums pomoże Twojemu dziecku przejść przez okres ząbkowania pomagając w trudnych chwilach i uśmierzając ból. Użyte do ich wytworzenia materiały są najwyższej jakości, bezpieczne - nie zawierają BPA ani ftalanów. Oryginalna forma projektowanych zabawek, jest nie tylko użyteczna i komfortowa, ale zapewnia bogaty wybór kolorystyczny oraz wyjątkową miękkość. Dodatkowo gryzaki mogą mieć również funkcje grzechotek. Gryzaki i szczoteczki są elastyczne i trwałe, dzięki czemu można je dowolnie wyginać bez obawy o odkształcenia. Ponadto różnorodna struktura i rozmiar pozwala na swobodne chwytanie i pobudzanie wszystkich zmysłów dziecka, ze szczególnym uwzględnieniem dotyku i wzroku. Zabawki zostały specjalnie wykonane, aby pasowały do dłoni dziecka, co ułatwia ich utrzymanie, a jednocześnie pomaga rozwinąć zdolności sensoryczne i poprawić koordynację oko-ręka-usta. Co najważniejsze gryzaki silikonowe wyprodukowane zostały zgodnie z najwyższymi międzynarodowymi normami, dając gwarancję iż ich kształt uniemożliwia zadławienie. Zabawki silikonowe GiliGums to również wygoda i praktyczne aspekty dla rodziców. Łatwo dbać o ich higienę oraz można je schłodzić sprawiając, że dodamy do zwykłego użytkowania chłodnego ukojenia dla drażliwych dziąseł dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Produkt przeznaczony dla dzieci od 6 miesiąca życia. 
Wielkość opakowania: ok. 30x3x26cm 
Numer katalogowy: GG50266
Zabawki - Numer handlowy: 00521/02

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje GiliGums Talerzyk z podkładką turkusowy 50266?
Aktualnie w najniższej cenie produkt GiliGums Talerzyk z podkładką turkusowy 50266 możesz kupić za 40.00 zł. Cena GiliGums Talerzyk z podkładką turkusowy 50266 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 40.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka GiliGums Talerzyk z podkładką turkusowy 50266?
Najniższy koszt przesyłki dla GiliGums Talerzyk z podkładką turkusowy 50266 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt GiliGums Talerzyk z podkładką turkusowy 50266 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać GiliGums Talerzyk z podkładką turkusowy 50266?
Talerzyk z podkładką turkusowy to praktyczny produkt, który umili pierwsze obiadki! Ładnie podane danie zachęca dziecko do podejmowania samodzielnych prób jedzenia. Talerz posiada 3 przegródki, różniące się wielkością.
Zabawki - Numer handlowy: 00521/02Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator