Zestaw pojemników na przekąski S-30127 - Opis produktu

Genialny w swej prostocie zestaw pojemników na przekąski składający się z 8 elementów. W każdym, z 4 pojemników możesz higienicznie przechowywać inne smakołyki. Można je używać oddzielnie, jak również łącząc je ze sobą. Pokrywka z rączką ułatwia przenoszenie kompletu 4 pojemników i pasuje do każdego z nich.
Te pojemniki są idealne do wykorzystania w podróży lub podczas wycieczek z dzieckiem. Mogą także posłużyć do wspaniałej zabawy umożliwiając ćwiczenie przykręcania pokrywek i łączenia w ten sposób pojemników.

Cechy produktu:
- wygodne pojemniczki z przykrywkami w 3 rozmiarach, idealne do przechowywania pokarmu na spacerze lub w podróży,
- jedna z przykrywek posiada uchwyt ułatwiający przenoszenie jednego lub wszystkich pojemników,
- piękne kolory,
- atestowany, trwały materiał (bez BPA).

Produkty amerykańskiej firmy Sassy odzwierciedlają swą funkcjonalnością udowodnione naukowe teorie mające na celu rozwój dziecka poprzez zmysły (słuch, dotyk, wzrok, zapach i smak). Zabawki i akcesoria cieszą się zaufaniem od ponad 25 lat. Wyprodukowane zostały przy użyciu najwyższej jakości materiałów z bezpiecznych tworzyw, nie malowanych, aby były trwałe, bezpieczne i spełniające postawione im wymagania, co do oferowanych atrakcji i funkcji. Bogata kolorystyka, a także efekty dźwiękowe wpływają pozytywnie na rozwój dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Produkt dla dzieci od pierwszego dnia życia.
Wymiary: 8x22x8cm
Nr katalogowy: S-30127

Zabawki - Numer handlowy: 63083

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator