Balibazoo Zawieszka szary lis grzechotka 80790 - Opis produktu

Zawieszka szary lis grzechocze i szeleści, aby zabawić malucha! Ten uroczy zwierzak posiada w brzuchu obrotową grzechotkę, a jego grzbiet zdobią kolorowe, materiałowe metki o zróżnicowanej fakturze. Posiada szczeleszczący ogonek. Miękkie gryzaki, w które zabawka została wyposażona, stanowią praktyczny dodatek, który z pewnością doceni każdy ząbkujący maluszek. Wygodny uchwyt w kształcie otwartego kółeczka pozwoli na zawieszenie zabawki w dowolnym miejscu.

Funkcje zabawki:
- sympatyczna edukacyjna zawieszka z haftowanymi elementami,
- ciekawe strukturalne materiały oraz szeleszczący ogonek,
- jego nóżki to elastyczne gryzak  z wypustkami,
obrotowa grzechotka z koralikami,
- wygodny uchwyt do zawieszenia,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia. 
Wielkość pluszowej zabawki (bez uchwytów): ok.30x15cm 
Numer katalogowy: 80428
Zabawki - Numer handlowy: 88253/4

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo Zawieszka szary lis grzechotka 80790?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo Zawieszka szary lis grzechotka 80790 możesz kupić za 29.90 zł. Cena Balibazoo Zawieszka szary lis grzechotka 80790 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 29.90 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo Zawieszka szary lis grzechotka 80790?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo Zawieszka szary lis grzechotka 80790 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo Zawieszka szary lis grzechotka 80790 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo Zawieszka szary lis grzechotka 80790?
Zawieszka szary lis grzechocze i szeleści, aby zabawić malucha! Ten uroczy zwierzak posiada w brzuchu obrotową grzechotkę, elastyczne gryzaki, a jego grzbiet zdobią kolorowe metki stymulujące zmysł dotyku i wzroku oraz wspomagające rozwój zdolności poznawczych.
Zabawki - Numer handlowy: 88259/01Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator