OBALL Żabka 10063 OU - Opis produktu

Oball Żabka to urocza i zabawna grzechotka z kuleczką w środku, po potrząśnięciu której słychać dźwięczny dźwięk dzwoneczków. Wykonana zgodnie z charakterystycznymi elementami Oball w taki sposób, aby nawet malutkie paluszki mogły ją łatwo chwycić. Sprawi, że nauka chwytania i manipulacji stanie się przyjemna dla malucha, a także wzmocni rozwój małej i dużej motoryki.
Piękne kolory i dźwięk, który kulka wydaje przy potrząsaniu motywuje dziecko do ciągłej zabawy. Dodatkową atrakcją są koraliki do przesuwania na uchwytach z obu stron żabki, które mogą posłużyć jako gryzaki.

Oball to marka zabawek inspirująca do ekscytującej, aktywnej zabawy dziś i jutro! W 2001 roku David i Suzanne Silverglate założyli firmę w celu tworzenia wysokiej jakości zabawek dla najmłodszych dzieci o ciekawym design’ie, ale jednocześnie wytrzymałych i lekkich, którymi dziecko będzie się bawić przez długi czas. Seria Oball wyprodukowana została z wykorzystaniem najnowszych technologii, mających zastosowanie m.in. w medycynie, na przykład w konstruowaniu sztucznych zastawek sercowych. Dzięki użyciu specjalnego, odpornego na odkształcanie tworzywa i unikatowej konstrukcji, zabawka zawsze wraca do swojego pierwotnego kształtu. Oktagonalna struktura konstrukcji piłki oraz duże otwory to charakterystyczne cechy tego produktu. Produkt pozbawiony jest PCV i lateksu dzięki czemu może być używany w bezpieczny sposób już przez niemowlaki jako gryzak lub grzechotka. Trwała, solidna i godna polecenia piłka Oball to zabawka dla każdego!

Produkty zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić innowacyjne, dotykowe i długotrwałe możliwości zabawy. Jeśli tylko wypróbujesz jeden z flagowych produktów Oball, przekonasz się dlaczego projekty Oball były nagradzane i utrzymywały popularność rok po roku. Kiedy weźmiesz w swoje ręce jedną z zabawek zrozumiesz dlaczego tak się podobają. Zabawki Oball oferują nowe przygody podczas aktywnej zabawy!

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary zabawki: ok. 14x10x9.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.

Nr katalogowy: 10063

Zabawki - Numer handlowy: OB10063

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje OBALL Żabka 10063 OU?
Aktualnie w najniższej cenie produkt OBALL Żabka 10063 OU możesz kupić za 31.00 zł. Cena OBALL Żabka 10063 OU jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 31.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka OBALL Żabka 10063 OU?
Najniższy koszt przesyłki dla OBALL Żabka 10063 OU wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt OBALL Żabka 10063 OU jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać OBALL Żabka 10063 OU?
Oball Żabka to urocza i zabawna grzechotka z kuleczką w środku, po potrząśnięciu której słychać dźwięczny dźwięk dzwoneczków. Lekka i łatwa do chwytania i trzymania przez dziecko. Na uchwytach ma barwne koraliki - gryzaki do przesuwania.
Zabawki - Numer handlowy: OB10063Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator