Balibazoo Zawieszka ośmiornica Stella 80877 - Opis produktu

Ile jest powodów, żeby polubić Ośmiornicę Stellę? Przynajmniej tyle, ile posiada ona kolorowych macek, bo znajdują się na nich niespodzianki. Cały pluszak wykonany jest ze zróżnicowanych materiałów, a odnóża zdobią m.in: kolorowe metki, antypoślizgowe kropeczki, gryzak elastyczny truskawka ze strukturą, plastikowe kształty (kółko i kwadrat) wesoło klekoczące, piszczałka oraz bezpieczne lusterko do samopoznania dziecka. Przy potrząsaniu ośmiornica wesoło dzwoni dzwoneczkiem, rozweselając każdego malucha. Praktyczna zawieszka, znajdująca się przy jej głowie pozwala na przyczepienie zabawki w dowolnym miejscu. Można zabrać ją wszędzie ze sobą, a dzięki wygodnemu uchwytowi przymocować w wybranym miejscu.

Funkcje zabawki:
- sympatyczna spora przytulanka z dużą buźką z haftowanymi szczegółami i dźwięcznym dzwoneczkiem,
- posiada satynowe wstążeczki do skubania oraz antypoślizgowe kropeczki,
- ma elastyczny gryzaczek-truskawkę ze strukturą, który z pewnością przyniesie ukojenie podczas ząbkowania,
- całość wykonana ze specjalnego włóczkowatego materiału o ciekawej strukturze interesującej w dotyku dla dziecka,
- do jednej z macek ma przymocowane plastikowe elementy: kółeczko i kwadrat wydające klekoczący dźwięk podczas ruchu zabawki,
- przy innej macce maluch odnajdzie piszczek,
- znajduje sie też niewielkie bezpieczne lustereczko do samopoznania,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Wielkość zabawki: ok. 25x13x9cm
Numer katalogowy: 80877
Zabawki - Numer handlowy: 88263/01

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo Zawieszka ośmiornica Stella 80877?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo Zawieszka ośmiornica Stella 80877 możesz kupić za 47.00 zł. Cena Balibazoo Zawieszka ośmiornica Stella 80877 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 47.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo Zawieszka ośmiornica Stella 80877?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo Zawieszka ośmiornica Stella 80877 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo Zawieszka ośmiornica Stella 80877 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo Zawieszka ośmiornica Stella 80877?
Ile jest powodów, żeby polubić Ośmiornicę Stellę z dzwoneczkiem? Przynajmniej tyle, ile posiada ona kolorowych macek, bo znajdują się na nich niespodzianki. Wykonany jest ze zróżnicowanych materiałów, a odnóża zdobią m.in: kolorowe metki, antypoślizgowe kropeczki, gryzak elastyczny, plastikowe kształty, piszczałka oraz bezpieczne lusterko.
Zabawki - Numer handlowy: 88263/01Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator