Balibazoo Zawieszka ośmiornica Stella 80877 - Opis produktu

Ile jest powodów, żeby polubić Ośmiornicę Stellę? Przynajmniej tyle, ile posiada ona kolorowych macek, bo znajdują się na nich niespodzianki. Cały pluszak wykonany jest ze zróżnicowanych materiałów, a odnóża zdobią m.in: kolorowe metki, antypoślizgowe kropeczki, gryzak elastyczny truskawka ze strukturą, plastikowe kształty (kółko i kwadrat) wesoło klekoczące, piszczałka oraz bezpieczne lusterko do samopoznania dziecka. Przy potrząsaniu ośmiornica wesoło dzwoni dzwoneczkiem, rozweselając każdego malucha. Praktyczna zawieszka, znajdująca się przy jej głowie pozwala na przyczepienie zabawki w dowolnym miejscu. Można zabrać ją wszędzie ze sobą, a dzięki wygodnemu uchwytowi przymocować w wybranym miejscu.

Funkcje zabawki:
- sympatyczna spora przytulanka z dużą buźką z haftowanymi szczegółami i dźwięcznym dzwoneczkiem,
- posiada satynowe wstążeczki do skubania oraz antypoślizgowe kropeczki,
- ma elastyczny gryzaczek-truskawkę ze strukturą, który z pewnością przyniesie ukojenie podczas ząbkowania,
- całość wykonana ze specjalnego włóczkowatego materiału o ciekawej strukturze interesującej w dotyku dla dziecka,
- do jednej z macek ma przymocowane plastikowe elementy: kółeczko i kwadrat wydające klekoczący dźwięk podczas ruchu zabawki,
- przy innej macce maluch odnajdzie piszczek,
- znajduje sie też niewielkie bezpieczne lustereczko do samopoznania,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.
 
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Wielkość zabawki: ok. 25x13x9cm
Numer katalogowy: 80877
Zabawki - Numer handlowy: 88263/01

Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator