Plusz malucha Motylek QT30047 - Opis produktu

Zawieszka Motylek z serii produktów Plusz Malucha Smily Play jest zabawką przeznaczoną dla dzieci już od dnia narodzin. Uśmiechnięty motylek to pluszowa zawieszka, którą można łatwo przymocować w dowolnym miejscu dzięki plastikowemu uchwytowi. Wykonana z materiałów o różnorodnej strukturze: gładkich, lekko szorstkich i szeleszczących w nasyconych kolorach wraz kontrastującymi biało-czarnymi wzorami, aby jak najskuteczniej stymulować zmysł dotyku, wzroku i słuchu. Posiada ukrytą grzechotkę z delikatnym dźwiękiem grzechotania po potrząśnięciu, wielowarstwowe, szeleszczące skrzydełka, barwne tasiemki oraz 2 kółeczka - gryzaki, łatwe do chwytania, które wydają klekoczący dźwięk przy uderzaniu o siebie.

Funkcje produktu:
- przyciąga wzrok uśmiechem i soczystymi barwami,
- zaciekawia małego odkrywcę kontrastującymi odcieniami, wzorami, bogatą i różnorodną teksturą materiałów,
- ukryta grzechotka,
- satynowe tasiemki do nauki chwytania,
- ma szeleszczące wielowarstwowe skrzydełka,
- 2 stukające o siebie kółeczka, łatwe do trzymania, które mogą pełnić funkcję gryzaków,
- posiada zawieszkę, dzięki czemu zabawkę można umieścić w łóżeczku, foteliku samochodowym, wózku, matcie lub przyczepić do torby.

Bawiąc się nią dziecko rozwija:
- dotyk,
- małą motorykę,
- percepcję wzrokową,
- percepcję słuchową.

   Marka Smily Play powstała z myślą o najmłodszych dzieciach po to, aby zabawa inspirowała dziecko i w naturalny sposób wspierała jego rozwój. Dlatego zabawki Smily Play zostały zaprojektowane i wykonane z wyjątkową starannością. Projektowanie zawsze rozpoczyna się od analizy potrzeb i możliwości dziecka w określonym wieku. Chodzi o to, aby dziecko z radością i zapałem sięgało po zabawki, a bawiąc się, otrzymywało jak najwięcej bodźców zachęcających ćwiczeń ciała i umysłu. Ponieważ przez zabawę maluchy mogą bardzo wiele się nauczyć, wystarczy je tylko zainteresować i zachęcić, korzystając z zabawek, które stymulują ich zmysły. Ważne jest, aby zabawka absorbowała uwagę, zachęcała do wysiłku intelektualnego oraz zdobywania nowych umiejętności.
   Bogactwo przyjemnych dla oka kolorów, interesujące kształty i funkcje angażujące wyobraźnię oraz konieczność logicznego myślenia – te wszystkie cechy znajdują się w produktach Smily Play. Edukacyjne oraz interaktywne zabawki dla dzieci doskonale sprawdzą się w swojej roli, wspierając prawidłowy rozwój, a także zapewniając długie godziny świetnej rozrywki. Wszystkie zostały stworzone z myślą o bezpieczeństwie, dlatego nie tylko wykonano je z odpowiednich materiałów, ale też zaprojektowano tak, aby żadne elementy nie spowodowały zagrożenia dla zdrowia. Wysoką jakość wyrobów poświadczają atesty bezpieczeństwa dopuszczające zabawki do sprzedaży na rynku europejskim.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Wymiary zabawki z zawieszką ok.: 36x27cm.
Zabawka przeznaczona dla dzieci od dnia narodzin.
Nr katalogowy: QT30047

Zabawki - Numer handlowy: 89023

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Plusz malucha Motylek QT30047?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Plusz malucha Motylek QT30047 możesz kupić za 31.00 zł. Cena Plusz malucha Motylek QT30047 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 31.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Plusz malucha Motylek QT30047?
Najniższy koszt przesyłki dla Plusz malucha Motylek QT30047 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Plusz malucha Motylek QT30047 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Plusz malucha Motylek QT30047?
Plusz Malucha Motylek to zawieszka przeznaczona dla dzieci już od dnia narodzin. To pluszowa zabawka wykonana została z materiałów o kontrastujących odcieniach, ciekawych wzorach oraz różnorodnej tekstury materiałów. Ma szeleszczące elementy, grzechotkę, kółeczka-gryzaki oraz satynowe tasiemki.
Zabawki - Numer handlowy: 89023Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator