Exost Jump Stunt Pack - Filp 1 20621 - Opis produktu

Exost Jump Stunt Pack - Flip 1 to szybki samochód kaskaderski z napędem ciernym, który nie wymaga baterii. Wystarczy, że energicznie popchniesz samochodzik po podłodze do przodu, a naładujesz moc tego niewielkiego autka. Wyścigówka wystartuje z wielką szybkością i może wykonać różne sztuczki kaskaderskie. Nie niszcz opakowania! Jest ono wielokrotnego użytku i po wyjęciu samochodu stanie się rampą do skakania. W tym zestawie znajdują się dodatkowe akcesoria: regulowana rampa 3w1, która pozwala samochodowi kaskaderskiemu wykonywać Flip, Bolt & Jump! - szybko, w górę i z obrotem! oraz 4 plastikowe beczki Exost. Zacznij budować swój park kaskaderski i przygotuj się na „Crash Them All”!  Model ma karoserię w stylu miejskim i ekskluzywne, gumowe opony Exost. Jest wytrzymały i trwały. Zabawa tym autem i wykonywanie trików daje małym i dużym wiele pozytywnych emocji.

Cechy produktu:
- szybki samochód kaskaderski napędzany poprzez energiczne poprowadzenie auta po podłodze,
- nie wymaga baterii,
- regulowana rampa 3w1 do wykonywania sztuczek Flip, Bolt & Jump!,
- dodatkowe akcesoria: 4 czerwone plastikowe beczki,
- karoseria w stylu miejskim,
- ekskluzywne koła Exost,
- opakowanie wielokrotnego użytku, bądź eko używaj go jako wyskoczni dla autek,
- skompletuj różne wzory i akcesoria, aby zbudować swój park kaskaderski.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

Firma Silverlit jest liderem w produkcji samochodów RC oraz modeli latających. 30 letnie doświadczenie firmy Silverlit przekłada się na bardzo wysoką jakość oraz niezawodność produktów które produkuje.
Gotowe do użytku i bardzo proste w obsłudze modele firmy Silverlit wykonane są z bardzo wytrzymałych na uszkodzenia materiałów, dzięki czemu możemy się nimi bawić przez maksymalnie długi okres czasu.

Nie wymaga baterii.
Długość autka: ok.8cm
Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 5 roku życia.
Numer katalogowy: S20621
Zabawki - Numer handlowy: 84071/01

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Exost Jump Stunt Pack - Filp 1 20621?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Exost Jump Stunt Pack - Filp 1 20621 możesz kupić za 45.00 zł. Cena Exost Jump Stunt Pack - Filp 1 20621 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 45.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Exost Jump Stunt Pack - Filp 1 20621?
Najniższy koszt przesyłki dla Exost Jump Stunt Pack - Filp 1 20621 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Exost Jump Stunt Pack - Filp 1 20621 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Exost Jump Stunt Pack - Filp 1 20621?
Poprowadź Exost Jump po podłodze, aby go naładować dużą mocą i móc wykonać różne sztuczki kaskaderskie. Bądź eko - nie niszcz opakowania, użyj je wielokrotnie jako rampę do skakania autem. W zestawie dodatkowe akcesoria: regulowana rampa 3w1 do ewolucji Flip, Bolt & Jump! oraz 4 beczki.
Zabawki - Numer handlowy: 84071/01Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator