Balibazoo Książeczka harmonijka zwierzaki 81047 - Opis produktu

Książeczka harmonijka zwierzaki sensory to to dwustronna i składana książka, która zainspiruje dziecko. Została zaprojektowana, by wpływać na rozwój maleństwa już od pierwszych dni życia. W tym czasie wzrok dziecka przyciągają zdecydowane, kontrastowe i wyraziste kolory oraz wzory. Całość jest wykonana z milutkich, przyjemnych w dotyku materiałów o zróżnicowanych fakturach mających znaczenie w rozwoju sensorycznym. W środku kryją się niespodzianki: bezpieczne lusterko do samopoznania dziecka i kontrastowe obrazki. Górę zdobią materiałowe, kolorowe metki, także różniące się fakturami. Te aktywizujące elementy zachęcają malucha do leżenia na brzuszku i podnoszenia głowy.
Dzięki formie harmonijki, książeczkę możemy rozłożyć na płasko i za pomocą specjalnych tasiemek, przyczepić ją w wybranym miejscu, np. przywiązać do szczebelków dziecięcego łóżeczka, gdzie będzie pełnić również rolę ochraniacza.

Funkcje zabawki:
- ciekawa forma rozkładanej harmonijki,
10 stron,
kontrastowe kolory, wyraziste graficzne wzory i postacie,
- kolorowe, materiałowe metki,
lusterko do samopoznania dziecka,
tasiemki do przywiązywania do łóżeczka lub w innym miejscu,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.

Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Wielkość zabawki: ok. 17x17cm
Numer katalogowy: 81047
Zabawki - Numer handlowy: 88264/06

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo Książeczka harmonijka zwierzaki 81047?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo Książeczka harmonijka zwierzaki 81047 możesz kupić za 45.00 zł. Cena Balibazoo Książeczka harmonijka zwierzaki 81047 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 45.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo Książeczka harmonijka zwierzaki 81047?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo Książeczka harmonijka zwierzaki 81047 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo Książeczka harmonijka zwierzaki 81047 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo Książeczka harmonijka zwierzaki 81047?
Książeczka harmonijka zwierzaki sensory to dwustronna i składana książka, która zainspiruje dziecko. Aktywizująca najmłodsze maluchy dzięki kontrastowym i wyrazistym kolorom oraz wzorom. Ma niespodzianki: bezpieczne lusterko i metki. Została uszyta z przyjemnych w dotyku materiałów o zróżnicowanych fakturach.
Zabawki - Numer handlowy: 88264/06Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator