Balibazoo zawieszka dzwoneczek Sowa Nela 81969 - Opis produktu

Sówka rozweseli bobasa, umilając spacer i domowy relaks. Do zabawki doczepione są dwa gryzaczki, a w jej wnętrzu kryje się dzwoneczek, który wydaje wesoły dźwięk przy potrząsaniu. Sowa uszyta została z materiałów różniących się fakturą i kolorem, przez co będzie ona stymulować zmysły malucha, zachęcając go do poznawania świata. Praktyczna zawieszka, w którą wyposażona została zabawka, pozwoli w łatwy sposób przymocować ją w wybranym miejscu. Produkt przeznaczony jest dla dzieci od dnia narodzin.
 
Cechy produktu:
  • dzwoneczek;
  • dwa gryzaki;
  • zróżnicowane materiały;
  • zawieszka do przyczepienia w wybranym miejscu;
  • wiek: 0+.

Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Numer katalogowy: 81969
Zabawki - Numer handlowy: 88282

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo zawieszka dzwoneczek Sowa Nela 81969?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo zawieszka dzwoneczek Sowa Nela 81969 możesz kupić za 26.90 zł. Cena Balibazoo zawieszka dzwoneczek Sowa Nela 81969 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 26.90 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo zawieszka dzwoneczek Sowa Nela 81969?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo zawieszka dzwoneczek Sowa Nela 81969 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo zawieszka dzwoneczek Sowa Nela 81969 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo zawieszka dzwoneczek Sowa Nela 81969?
Sówka rozweseli bobasa, umilając spacer i domowy relaks. Do zabawki doczepione są dwa gryzaczki, a w jej wnętrzu kryje się dzwoneczek, który wydaje wesoły dźwięk przy potrząsaniu.
Zabawki - Numer handlowy: 88282Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator