Balibazoo Kontrastowy pies 81040 - Opis produktu

Kontrastowy pies to rodzaj kocyka-szeleścika. Ten uroczy piesek posiada wyjątkowe zdolności. Oprócz 3 najwcześniej rozróżnianych przez dziecko kolorów; białego, czarnego i czerwonego oraz prostych wzorów graficznych stymulujących wzrok, zabawnie szeleści podczas przytulania. Rozwija umiejętności poznawcze malucha dzięki zróżnicowanym fakturom materiałów, z których została wykonana. Dodatkowo przy nóżce zwierzaka znajduje się miękki gryzak z wypustkami, który jest pomocny podczas ząbkowania, masując obolałe dziąsła maluszka.

Funkcje zabawki:
szeleszczące ciałko,
zróżnicowane faktury materiałów,
kontrastowe kolory i wzory,
elastyczny gryzak z wypustkami,
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka.

Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia.
Wielkość zabawki: ok. 15x11cm
Numer katalogowy: 81040
Zabawki - Numer handlowy: 88264/01

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo Kontrastowy pies 81040?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo Kontrastowy pies 81040 możesz kupić za 26.50 zł. Cena Balibazoo Kontrastowy pies 81040 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 26.50 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo Kontrastowy pies 81040?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo Kontrastowy pies 81040 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo Kontrastowy pies 81040 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo Kontrastowy pies 81040?
Kontrastowy pies to rodzaj kocyka-szeleścika z elastycznym gryzakiem. Oprócz 3 najwcześniej rozróżnianych przez dziecko kolorów; białego, czarnego i czerwonego oraz prostych wzorów graficznych stymulujących wzrok, zabawnie szeleści podczas przytulania.
Zabawki - Numer handlowy: 88264/01Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator