Balibazoo Zawieszka dzwoneczek kameleon 80424 - Opis produktu

Zawieszka dzwoneczek kameleon dostarczy wielu chwil radości i rozwinie zdolności motoryczne oraz koordynację wzrokowo-ruchową dziecka. Zabawka w bardzo prosty sposób pokazuje dziecku zależność pomiędzy przyczyną, a skutkiem działania. Przy potrząsaniu, zwierzątko wydaje delikatne, dźwięczne dźwięki dzwoneczka, wspomagając w ten sposób rozwój słuchu oraz pobudzając ciekawość dziecka. Zaprojektowana jako urocze zwierzątko i wykonana z wysokiej jakości materiałów z ciekawymi szczegółami graficznymi. W łapkach trzyma 2 klekoczące przy potrząsaniu twarde gryzaki oraz 4 elastyczne łapki. Będzie pomocna przy nauce nazywania części twarzy i ciała. Wygodne kółeczko pozwala na zawieszenie zabawki w dowolnym miejscu zarówno w domu, jak i w podróży.

Funkcje zabawki:
- zawieszka w postaci zwierzątka w zielonym kolorze z ciekawym wzornictwem,
- przy potrząsaniu wydaje delikatny dźwięk dzwoneczka,
- miękka i bezpieczna dla dziecka,
ciekawe wzory stymulujące zmysł wzroku,
- kameleon ma klekoczące elementy (kwadrat i serce) na ogonie, które wydają odgłosy podczas ruchu zabawki oraz elastyczne gryzaki-łapki
- produkt pobudza wyobraźnię, rozwija zmysły, ćwiczy małą motorykę i mięśnie pozwalając na samodzielne odkrywanie nowych atrakcji,
- całość wykonana z wysokiej jakości materiałów o ciekawych strukturach i kontrastujących kolorach i wzorach, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka,
- wygodne kółeczko jest uchwytem dzięki któremu można zabawkę zawiesić w dowolnym miejscu w domu lub na spacerze.
 
Seria BALIBAZOO to wyszukane i innowacyjne produkty, dzięki którym Twoje dziecko od pierwszych chwil życia poznaje świat wszystkimi zmysłami. Ta nowa seria została przygotowana z wyjątkową dbałością o szczegóły, a także odpowiednio zmienia się wraz z potrzebami dziecka i opiekuna. Dzięki temu zabawki te mogą być wykorzystywane przez długi czas. Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości zróżnicowane materiały pluszowe i gładkie, plastikowe części elastyczne lub twarde oraz elementy sensoryczne oddziaływujące na wzrok, słuch, dotyk i przestrzeń wokół dziecka.

Powyższy tekst jest chroniony prawem autorskim. Wykorzystywanie bez pisemnej zgody jest zabronione.

BALIBAZOO to seria zabawek edukacyjnych i progresywnych o niezwykle wysokim standardzie stworzonych po to by dzieci mogły uczyć się poprzez zabawę. Zabawki te są tworzone przez specjalistów w dziedzinie natury świadomości każdego dziecka tak, aby rozwijały one zainteresowanie dla wielu fascynujących przedmiotów odpowiednio dla swojego wieku. Wszystkie produkty są zgodne z międzynarodowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.

Zabawka przeznaczona dla dzieci od pierwszych dni życia. 
Wielkość pluszowej zabawki (bez uchwytów): ok. 19x13cm 
Numer katalogowy: 80424
Zabawki - Numer handlowy: 88252/3

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Balibazoo Zawieszka dzwoneczek kameleon 80424?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Balibazoo Zawieszka dzwoneczek kameleon 80424 możesz kupić za 23.00 zł. Cena Balibazoo Zawieszka dzwoneczek kameleon 80424 jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 23.00 zł.

Ile kosztuje przesyłka Balibazoo Zawieszka dzwoneczek kameleon 80424?
Najniższy koszt przesyłki dla Balibazoo Zawieszka dzwoneczek kameleon 80424 wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Balibazoo Zawieszka dzwoneczek kameleon 80424 jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Balibazoo Zawieszka dzwoneczek kameleon 80424?
Zawieszka dzwoneczek kameleon z materiałów wysokiej jakości, posiada wiele różnorodnych elementów i funkcji edukacyjnych pobudzających rozwój dziecka. Miękka i bezpieczna z ładnym dźwiękiem dzwoneczka oraz gryzakami łagodzącymi ból malucha podczas ząbkowania.
Zabawki - Numer handlowy: 88252/3Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator