Silikonowy kubeczek kolor ochra - Opis produktu

Wybierz te produkty, których potrzebuje Twoje Dziecko i dopasuj je kolorystycznie, tak jak lubisz.
Zestawy jedzeniowe dostępne są w kolorach inspirowanych najnowszymi trendami, a dodatkowo tak przygotowane, by każda z barw idealnie współgrała z pozostałymi. Możesz zatem dowolnie łączyć wszystkie elementy potrzebne do przyrządzenia bezpiecznego posiłku dla dziecka, tworząc swoją własną niepowtarzalną kolekcję. Dzięki naszej serii karmienie dziecka staje się nie tylko bardzo proste, ale też estetyczne i przyjemne.

Silikonowy kubeczek TAKE&MATCH
Silikonowy kubeczek do picia to pierwszy krok ku samodzielności dziecka. Będąc niezbędnym elementem w procesie nauki picia, został zaprojektowany z myślą o potrzebach najmłodszych i wspiera ich w rozwoju nowych umiejętności.
Kubeczek został wykonany w całości z silikonu spożywczego bez BPA. Dzięki temu dziecko może pić z niego ciepłe i letnie napoje. Elastyczny silikon sprawia, że ranty kubeczka doskonale nadają się do wrażliwych dziąseł małego dziecka, bez problemu mogą nawet być przygryzane. Kubeczek przeznaczony jest dla małych dzieci od 6 miesiąca życia, którym wprowadza się rozszerzoną dietę. Niewielka pojemność dostosowana jest do możliwości małego dziecka.
Do kubeczka można dobrać inny produkt z serii TAKE&MATCH w tej samej lub współgrającej gamie kolorystycznej.
Cechy:
- lekki i poręczny,
- wykonany w 100% z bezpiecznego silikonu spożywczego bez BPA,
- elastyczny,
- ergonomiczna konstrukcja, wyprofilowana z myślą o najmłodszych: zaokrąglone kształty i niewielka pojemność, które ułatwiają picie z niego,
- rozwija umiejętności motoryczne dziecka,
- wspiera proces nauki picia,
- łatwy do utrzymania w czystości, można go myć w zmywarce,
- sprawdzi się zarówno w domu jak i w plenerze,
- dostępny w 4 kolorach,
- przeznaczony dla dzieci powyżej 6 miesiąca (6m+),
- wymiary 7 x 7 x 7,5 cm,
- waga: 70 g.
 

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Silikonowy kubeczek kolor ochra?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Silikonowy kubeczek kolor ochra możesz kupić za 21.90 zł. Cena Silikonowy kubeczek kolor ochra jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 21.90 zł.

Ile kosztuje przesyłka Silikonowy kubeczek kolor ochra?
Najniższy koszt przesyłki dla Silikonowy kubeczek kolor ochra wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Silikonowy kubeczek kolor ochra jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Silikonowy kubeczek kolor ochra?
Silikonowy kubeczek do picia to pierwszy krok ku samodzielności dziecka. Będąc niezbędnym elementem w procesie nauki picia, został zaprojektowany z myślą o potrzebach najmłodszych i wspiera ich w rozwoju nowych umiejętności.Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator