Zestaw silikonowych szczoteczek na palec kolor różowy i piaskowy - Opis produktu

Wybierz te produkty, których potrzebuje Twoje Dziecko i dopasuj je kolorystycznie, tak jak lubisz.
Zestawy jedzeniowe dostępne są w kolorach inspirowanych najnowszymi trendami, a dodatkowo tak przygotowane, by każda z barw idealnie współgrała z pozostałymi. Możesz zatem dowolnie łączyć wszystkie elementy potrzebne do przyrządzenia bezpiecznego posiłku dla dziecka, tworząc swoją własną niepowtarzalną kolekcję. Dzięki naszej serii karmienie dziecka staje się nie tylko bardzo proste, ale też estetyczne i przyjemne.

Zestaw silikonowych szczoteczek na palec 2 szt. z etui
Dbałość o higienę jamy ustnej to kluczowy nawyk, który należy budować i dbać o niego już od pierwszych chwil życia. Zadbane dziąsła i mocne mleczne zęby, to gwarancja zdrowia i pięknego uśmiechu na całe życie.
Zestaw silikonowych szczoteczek na palec pomaga utrwalać rutynę higieny i pielęgnować wnętrze buźki dziecka każdego dnia! To szczoteczki, które Twoje dziecko będzie z radością używać już od pierwszych chwil życia.
Szczoteczka, w formie nakładki zakładanej na palec rodzica, została wykonana z silikonu spożywczego bez BPA. Wystarczy wsunąć szczoteczkę na palec wskazujący, aby rozpocząć delikatny masaż dziąseł i ząbków dziecka. Codzienny, zdrowy nawyk staje się równocześnie przyjemną zabawą. Miękki i elastyczny silikon jest przyjemny w dotyku i nie rani wrażliwej jamy ustnej dziecka, a regularne masowanie przynosi ukojenie dziąsłom w trakcie ząbkowania.
Zestaw szczoteczek na palec zawiera 2 kolorowe szczoteczki oraz praktyczne etui do higienicznego przechowywania. Etui stanowi doskonałe rozwiązanie na podróże i wyjścia.
Cechy:
• lekkie, poręczne i łatwe w użyciu,
• wykonane w 100% z bezpiecznego silikonu spożywczego bez BPA,
• delikatnie usuwają zabrudzenia z ząbków i dziąseł,
• nadają się do masażu dziąseł podczas ząbkowania,
• łatwe do utrzymania w czystości, można je myć w zmywarce,
• sprawdzą się zarówno w domu jak i w podróży,
• w zestawie praktyczne etui do higienicznego przechowywania,
• 2 kolory szczoteczek w zestawie,
• przeznaczony dla dzieci 0m+,
• wymiary szczoteczki: 2,5 x 2,5 x 5 cm,
• waga szczoteczki: 5 g."
 

Pytania i odpowiedzi

Ile kosztuje Zestaw silikonowych szczoteczek na palec kolor różowy i piaskowy?
Aktualnie w najniższej cenie produkt Zestaw silikonowych szczoteczek na palec kolor różowy i piaskowy możesz kupić za 11.90 zł. Cena Zestaw silikonowych szczoteczek na palec kolor różowy i piaskowy jest równa sugerowanej cenie katalogowej i wynosi 11.90 zł.

Ile kosztuje przesyłka Zestaw silikonowych szczoteczek na palec kolor różowy i piaskowy?
Najniższy koszt przesyłki dla Zestaw silikonowych szczoteczek na palec kolor różowy i piaskowy wynosi 16,00 zł

Czy ten produkt jest bezpieczny?
Produkt Zestaw silikonowych szczoteczek na palec kolor różowy i piaskowy jest w pełni bezpieczny. Z uwagi na kontakt z dzieckiem, przy jego producji użyto wyłącznie bezpiecznych farb i klejów, nie zawiera BPA ani ftalanów. Posiada oznaczenie CE - deklaracja producenta o zgodności z europejskimi normami.

Dlaczego warto wybrać Zestaw silikonowych szczoteczek na palec kolor różowy i piaskowy?
Dbałość o higienę jamy ustnej to kluczowy nawyk, który należy budować i dbać o niego już od pierwszych chwil życia. Zadbane dziąsła i mocne mleczne zęby, to gwarancja zdrowia i pięknego uśmiechu na całe życie.Dodaj swoją opinię

Twoja ocena:

weryfikator

Inne produkty z tej kategorii

Zapytaj o ten produkt

weryfikator